Kombinace pro tyto šaty?

Sieneserin

03.06.14 12:26

Ahoj, už delší dobu pokukuji po těchto šatech z Espritu:
http://www.esprit.de/…4EO1E065_411!ThumbHaptik
Moc se mi líbí (vím, že je to otázka vkusu, ne každému se líbí na šatech motýlci, mně ale přijdou na léto super - tak je, prosím, nekritizujte, každému se líbí se něco jiného a mě zajímají spíš Vaše názory na kombinace). Jenže ve skutečnosti jsou ti motýli světlejší jak na obrázku, takže šaty působí smutně. :(
Jak byste je kombinovaly? Samozřejmě, že mě napadají barvy, co se opakují na šatech, ale chtěla bych něco, co je víc rozsvítí, oživí…
Chtěla bych je na normální nošení do města, městskou turistiku, případně na party. Jaké barvy Vás napadají? Uvítám i případné obrázky s tipy.
Hodilo by se k nim víc stříbro nebo zlato?
Děkuji.


Reklama

 

Saticky jsou moc pekne, jdete do nich. Taky jsem si ted poridila cerne s kvety na leto, dost jsem o nich kvuli te barve premyslela, ale co, hlavne ze nam slusi :)
Doplnky - mint, nude, syte ruzova, ja bych k nim nosila klidne i cervenou nebo zlutou a libily by se mi vyrazne perly na krku :) plus samozrejme jakakoliv barva, co maji na sobe.

Sieneserin: Odpověď mi pomohla, děkuji!

madline +865/-226

03.06.14 21:42

 

Mám objednané ty samé, ale ve světlém. Ty tmavé se mi popravdě moc nelíbí. Já bych zkusila světle modrou, jako motýlci. Tmavě modrá vypadá dobře se žlutou či červenou, ale tady se červená nehodí, když mají ten potisk. Zkusila bych tu žlutou, ale ne moc svítivou, případně světle růžovou, nude (ale ta šaty moc nerozzáří).

Erinka.X +857/-227

09.08.14 20:19

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

God save the Queen! Alžběta II. dnes slaví 91 let!

Dnes slaví britská královna Alžběta II. své 91. narozeniny, takže i... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek


Reklama