košile - co k ní ?

-Anabell

21.03.13 11:02

Milé pekelnice,

v obchodě mě naprosto nadchla tato košile, ale když jsem přišla domů, tak prvoplánované černé kalhoty nebo černá sukně se mi k ní vůbec nelíbí(možná proto že není černá jako černá a materiálem ani barvou se úplně neshodují s černým pásem košile). Co byste si k ní do práce vzali vy (je mi 25)? Děkuji

Jinak košile je na zip na boku, knoflíčky přes přední díl jsou jen na ozdobu a byly k ní ještě kšandy, ale to už mi přijde moc. Černý pás je vepředu 4× prošitý, na fotce to není asi moc dobře vidět, je to takový lesklejší pružný materiál, já z něho zatím v obchodech spíš viděla společenské kalhoty.

 

Mě by se k ní asi líbily víc kalhoty než sukně. Jakékoliv barevné podle vaší preference a možností postavy a pak nějaký barevný doplněk (náušnice/náramek v černé/barvě kalhot / kontrastní barvě ke kalhotám).

A mimo téma: nesHodují a BYSTE!!! I mistr tesař se někdy utne, ale třeba si to díky upozornění teď budete lépe pamatovat. :-)

Martishka +901/-68

21.03.13 11:39

 

Ja bych si k ni vzala sede (treba tvidove) rajtky a na nohy oxfordky. Ladila bych to trochu do panskeho stylu, takze klidne i nejakou capku na hlavu. A do ruky treba lososove maxi psanicko.

mkoll +2630/-407

21.03.13 17:14

 

já bych si k tomu vzala hořčicové džíny a černý sametový podpatky, do ruky psaníčko.

Daurby +400/-411

22.03.13 07:59

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Šaty pro Melanii Trumpovou

Svět napjatě očekával, jaké šaty si nová první dáma USA oblékne na... Celý článek

Poslední článek:
Chlupaté parky a vystrčené zadky. Které trendy z loňska se udrží?

Rok 2016 byl bezesporu rokem obrovských změn - ať už pozitivních,... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit