Kožené kabelky - obchod v Praze

Lenka-muller

26.11.14 14:45

Zdravím pekelnice! Poradíte mi nějaký obchod v Praze (nejlépe v centru) na pěkné kožené kabelky, ale levnější, tak do 2 000-2 500 Kč? V řetězcích s oblečením si moc nevyberu. Požadavky - klasika, elegance, do práce, ale vlastně na všechny příležitosti, nejspíš černá, žádné veliké tašky jako na víkend do hotelu a žádné e-shopy, chci si vybírat naživo… Ten obchod, kde jsem koupila tu svou současnou nej, už zrušili. Má to být dárek pro mě od babičky, která už je stará a nemůže chodit po obchodech. Nic nepotřebuju, ale aby na mě nenaléhala, chci koupit něco pěkného, co mi nějakou chvíli vydrží. Předem Vám děkuji za komentáře a přeji příjemné podzimní dny :-) Lenka M.


Reklama

 

Mně vždycky přišlo, když jsem šla kolem, že opravdu velký výběr kabelek mají v přízemí v Kotvě. Jsou tam dva obchody přímo s kabelkami.

Lenka-muller: Odpověď mi pomohla, děkuji!

aviv +673/-239

26.11.14 16:20

 

Vím o několika specializovaných obchodech - v Dlážděné je www.marlon.cz a v Truhlářské, kousek jakoby pod Kotvou, v Ječné ulici, bývala pod Činoherním klubem (ulici jsem teď zapomněla), ve Vodičkově prodejna DELMAS. Ale ceny kožených kabelek jsou obvykle vyšší, spíš nad 3000. Letos mají pěkné i v Kaře, jinak souhlasím s přízemím Kotvy nebo přízemí Debenhams. Konkrétní vyhlédnutou lze i levněji pořídit na www.krasne-kabelky.cz

Lenka-muller: Odpověď mi pomohla, děkuji!

JarkaJ +4595/-977

26.11.14 17:35

 

Nejsem z Prahy, na druhou stranu mám tento nelehký úkol právě za sebou (koupě kožené kabelky pro mě jako dárek k Vánocům). kabelky podobné těm na obrázku najdete nejspíš v malých brašnářstvích, aspoň v Brně to tak je. Jinak největší výběr v odpovídající cenové relaci jsem v Brně našla v prodejnách Kara/Galex, ty jsou i v Praze, tak snad Vám to pomůže. Koukněte na nabídku na netu, jestli si vyberete… http://kara.cz/…zene-kabelky. Jinak hodně zdaru, taky jsem nechtěla z e-shopu, nakonec jsem ale vybrala jen tam a moje kabelka splňuje všechny požadavky, a to i na cenu:-)

Lenka-muller: Odpověď mi pomohla, děkuji!

kohlida +1404/-302

26.11.14 21:31

 

Nemůžu si vzpomenout, jak se ten obchod jmenuje, ale v Truhlářské ulici je skutečně takový malý obchůdek s koženým zbožím, na který jsme si okamžitě vzpomněla, když jsem viděla fotku u Vašeho dotazu, neboť chodím denně kolem. Našla jsem i web http://www.ceskakuze.cz/

Lenka-muller: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Lucelle +3128/-1358

27.11.14 16:32

 

Já mám v Kožné ulici nedaleko Staroměstského náměstí oblíbenou italskou restauraci Giovanni a to nejen kvůli jídlu,ale také kvůli sousednímu obchůdku,z kterého se vždycky line úžasná vůně kůže. Mají tam všechny možné barvy,tvary a převažují kožené výrobky. Jen nevím,jak s cenou,ale myslím,že do 2500 byste se vejít mohla. Jinak bych šla do Palladia a zaměřila se na nějaké obchody s kvalitní obuví,kde mají i kabelky.

Lenka-muller: Odpověď mi pomohla, děkuji!

ještěřička +27058/-9338

26.11.14 15:27

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

God save the Queen! Alžběta II. dnes slaví 91 let!

Dnes slaví britská královna Alžběta II. své 91. narozeniny, takže i... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek


Reklama