Kožené sandály - Brno

mattiana

02.05.12 15:09

Ahoj,
chtěla bych poprosit o tip na prodejnu s obuví, kde by prodávali kvalitní kožené sandály. Podobného typu jako na přiloženém obrázku. Nemůžu je nikde sehnat. :) Když už někde mají sandály, tak na nekvalitní podrážce, nebo takové ty moderní s vysokým zapínáním až nad kotník, které mi ale nesluší. Nenarazili jste na takové někde? Třeba v nějaké malé zapadlé obuvi?
Předem moc děkuji.


Reklama

 

Něco takového právě sháním. Ale po obhlédnutí obchodů (a hlavně cen) jsem dospěla k názoru, že si je nechám ušít. Co jsem se tak dívala, tak při troše štěstí to nepřesáhne 1000 Kč, boty budou celokožené, s podrážkou (ne papírem) a ještě ke všemu takové, jaké já chci… Nebo pak na fleru jsem viděla klasické kristusky z kůže do 700

St. Magda +67/-10

02.05.12 15:37

 

Nepíšeš, kde ta prodejna má být. Na obrázku jsou sandály fy Faraon sandals, podle webu mají prodejnu v České Lípě :)
 http://faraon-sandals.cz/

modra_kocka +6539/-2211

02.05.12 21:18

 

asi bych zkusila nechat ušít. Na Gorkého ulici ( malý krámek téměř u rohu ulice Čápkova) je opravna obuvi, kde jsou ochotní i vyrobit podle přání. A jsou zde velmi příjemní a vstřícní lidi.

baretka +11/-0

04.05.12 17:48

 

Tak skoro takové botky jsem viděla v Olympii v Marks&Spencer. Na internetu jsem je tedy nenašla, ale měli pevnou pěknou podrážku a jsou kožené!!! Cena se myslím pohybovala do 1300,–. Kdybych neměla nožku jak somálské dítě tak si je určitě koupím.

Weerča +48/-48

14.05.12 07:59

 

Tak přesně ty samé sandály jsem si koupila před rokem. Jsem z nich stále nadšená. Prodávají je na výše zmíněných stránkách Faraon Sandals http://faraon-sandals.cz/Egypt/Pepi-002/. Chápu, že kupovat obuv přes internet je dost ošemetné, a pokud nejste z okolí České Lípy, tak tam asi jenom kvuli sandálkům nepojedete. Já jsem sandály koupila před rokem na Valdštejnských slavnostech ve Frýdlantě. Tahle firmička totiž přes léto objíždí sem tam nějaké ty městské slavnosti a výhodou je, že na těhlech akcích jsou boty i levnější, mě stály tehdy 900 Kč. Takže doporučuji hlídat jejich webovky nebo facebook, kde občas píší v jakém dalším městě se vyskytnout. Nebo doporučuji jim poslat přímo email a zeptat se kde budou.

Světýlko.t +330/-36

18.05.12 07:36

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek


Reklama