Koženková bunda

Meeshi

23.03.15 17:28

Ahoj,
chtěla bych Vás poprosit o pomoc. Právě se mi po pěti letech nošení doslova rozsypala moje oblíbená koženková bunda Bershka:/ Sháním novou ideálně v barvě béžová, krémová, hnědá. Ale - nesmí být krátká, ideálně s náplety ve spodní části a na konci rukávů. A s vyšším stojáčkem, který půjde dobře zapnout. To, co všude vídám, jsou lehoučké a krátké bundičky do pasu:( Tahle byla i trochu zateplená - nosila jsem ji pohodlně od března do listopadu. Měla jsem tu samou, jako je na fotce, akorát v jiné barvě.
Prosím, neraďte mi, ať si koupím koženou bundu - není to bunda do práce nebo do města. Mám ji, když jedeme na chatu nebo na volnočasové aktivity. Koženková mi bohatě stačí:)
Kdybyste věděli o podobné bundě, budu MOC ráda za konkrétní tipy!
Děkuju,
 M.


Reklama

 

Asi to není rada, která se tu setká s úspěchem, ale zkuste votočvohoz, jsou jich tam kvanta a ty mladé holky se tam toho zbavují za zlomek ceny v obchodě. Mám odtamtud už tři včetně jedné opravdu kožené, všechny za pakatel.
Tady je dokonce i ta Vaše původní :)

Meeshi: Odpověď mi pomohla, děkuji!

CandyKendall +28272/-1450

03.04.15 11:56

 

Moje maminka si teď koupila koženkový křivák ve slevách v GATE. Sama mám teda koženkovou bundu od Vietnamců a periodicky je každou sezónu vídám. I když si myslím, že jak je to sezónní zboží, uspějete kdekoli spíš na podzim než teď. Ale pokud vám můžu poradit, tak bych se došla podívat nejspíš k těm Vietnamcům, protože ve všech obchodech typu Takko jsem ty bundy, přesně jak píšete, viděla krátké, sotva do pasu a tenhle pitomý trend trvá už asi druhou sezónu. Což je pro mě osobně taky pasé, v takové bundě by mi na podzim táhlo na zadek.

aailyyn +7984/-1727

23.03.15 17:41

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama