Koženková bunda

Meeshi

23.03.15 17:28

Ahoj,
chtěla bych Vás poprosit o pomoc. Právě se mi po pěti letech nošení doslova rozsypala moje oblíbená koženková bunda Bershka:/ Sháním novou ideálně v barvě béžová, krémová, hnědá. Ale - nesmí být krátká, ideálně s náplety ve spodní části a na konci rukávů. A s vyšším stojáčkem, který půjde dobře zapnout. To, co všude vídám, jsou lehoučké a krátké bundičky do pasu:( Tahle byla i trochu zateplená - nosila jsem ji pohodlně od března do listopadu. Měla jsem tu samou, jako je na fotce, akorát v jiné barvě.
Prosím, neraďte mi, ať si koupím koženou bundu - není to bunda do práce nebo do města. Mám ji, když jedeme na chatu nebo na volnočasové aktivity. Koženková mi bohatě stačí:)
Kdybyste věděli o podobné bundě, budu MOC ráda za konkrétní tipy!
Děkuju,
 M.

 

Asi to není rada, která se tu setká s úspěchem, ale zkuste votočvohoz, jsou jich tam kvanta a ty mladé holky se tam toho zbavují za zlomek ceny v obchodě. Mám odtamtud už tři včetně jedné opravdu kožené, všechny za pakatel.
Tady je dokonce i ta Vaše původní :)

Meeshi: Odpověď mi pomohla, děkuji!

CandyKendall +28047/-1439

03.04.15 11:56

 

Moje maminka si teď koupila koženkový křivák ve slevách v GATE. Sama mám teda koženkovou bundu od Vietnamců a periodicky je každou sezónu vídám. I když si myslím, že jak je to sezónní zboží, uspějete kdekoli spíš na podzim než teď. Ale pokud vám můžu poradit, tak bych se došla podívat nejspíš k těm Vietnamcům, protože ve všech obchodech typu Takko jsem ty bundy, přesně jak píšete, viděla krátké, sotva do pasu a tenhle pitomý trend trvá už asi druhou sezónu. Což je pro mě osobně taky pasé, v takové bundě by mi na podzim táhlo na zadek.

aailyyn +7958/-1722

23.03.15 17:41

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit