Kraťasy s vysokým pasem

JahodováMarmeláda

18.07.16 14:09

Ahoj, chtěla bych si koupit džínové šortky s vysokým pasem - až k pupíku. Kde je v Brně seženu? A co si myslíte o tomto trendu, který se vrací z devadesátek? :-)


Reklama

 

Já, jako pamětník, se hlavně podivuji nad „vysokým pasem - až k pupíku“. Vysoký pas si pamatuji ze „sedmdesátek“. Byly to kalhoty a sukně do pasu (ten je většinou nad pupíkem), které měly ještě (navíc) široký pásek. Tato móda byla logickou reakcí na léta šedesátá, kdy se (asi poprvé v historii) objevily „bokovky“. Následkem této zkušenosti mi kalhoty „s vysokým pasem“ v devadesátých letech nejspíš unikly, pro mě to byly prostě pořád bokovky. Dnešní móda mě fascinuje tím, že „pas“ je u šatů deset centimetrů nad pasem a u kalhot deset centimetrů pod ním. :-)

benyka +66339/-18558

18.07.16 19:05

 

Zkuste nejbližší HM, ne eshopu mají vícero druhů…

Lucelle +3132/-1358

19.07.16 12:38

 

Ahoj. Nedávno jsem viděla mladou štíhlou dívku v upnutých džínách s vysokým pasem v kombinaci s přiléhavým crop topem. Na to, jak byla hubená, jí z toho lezla kůže - uměle vytvořený špek, tak pozor na to. Jinak mně se ty vysoké pasy dost často líbí, dají se s nimi vytvářet i elegantní kombinace… S radou, kde nakoupit, bohužel nemůžu sloužit, ovšem doporučuji ověřit si, že jsou dost pružné, jinak bude o utrpení postaráno :)

JahodováMarmeláda: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Veroniq +3424/-406

24.07.16 14:05

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dechberoucí výstava Moc&Móda v Drážďanech

Výstava se koná v Rezidenčním zámku v Drážďanech a zařadila se mezi... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Zara žere těla

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Dala jsem na nějaký čas kritice dovolenou, ovšem poslední návštěva... Celý článek


Reklama