Krátký trenčkot, derbové polobotky - kde sehnat?

Tinuviell

21.08.12 12:44

Zdravím vespolek,
sháním na podzim krátký trenčkot, stylově přesně takový jako na obrázku (je z Manga ), jen bych ráda nějakou „živější“ barvu. Rovněž jsem si vysnila derbové polobotky/polobotky na širším podpatku - ty na obrázku jsou z e-shopu Jadi, ale černé (zn. Jana ) bohužel zbyly jen velké a doobjednat nejdou a hnědá ( Tamaris ) se mi zase nehodí.
Protože jsem zatím neměla a asi ani nebudu mít dost času, abych pořádně proběhla obchody, chtěla jsem poprosit o tipy, kam v Praze zajít nebo případně kde na internetu hledat. Děkuji!


Reklama

 

Třeba se Vám to nebude pozdávat, ale podívejte se v GATE. Před rokem jsem si odtud přinesla krátký (sice černý, ale měli i jiné barvy). Stál pár korun, ale hlavní výhodou bylo to, že se ten materiál vůbec nemačká, takže, když ho někdy musím sundat a nosit v ruce, nebo složit do tašky, tak se pak nemusím bát zase trenčkot obléknout. Asi jsem měla kliku, protože je na tento obchod velice dobře ušitý. Nikde z něj nelezou nitě. Švy jsou pravidelné, atd. Možná jsem opravdu jen měla štěstí, protože jsem sama do té doby s tímto obchodem neměla moc dobré zkušenosti. Takže pokud se tam vydáte, raději počítejte i s menším peklíčkem. A pozorně si vybraný kousek prohlédněte a prozkoumejte. Přeji úspěšný lov.

Veryberry +219/-57

21.08.12 19:43

 

FF ho má v tmavě modré, ale to asi moc živější není, že? :-) http://www.ffmoda.com/…/jq22303910/

Alhambra +9946/-1590

21.08.12 12:51

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama