Krejčovská panna - zkušenosti

kayav

11.04.13 11:59

Ahoj milé pekelné osazenstvo,

ráda bych se zeptala, jestli někdo z vás má zkušenosti s používáním nastavitelné krejčovské panny, konkrétně mi jde o typ Lady Valet S. Je to celkem investice a nenašla jsem ji nikde v kamenném obchodě, čili budu muset objednat přes internet bez možnosti vrácení (bude zakoupena na IČO a prodejce uvádí, že tuto možnost mají pouze koneční spotřebitelé).
Zajímá mě hlavně zda je snadné nastavování velikostí, zda při větší velikosti vznikne v půlce mezera (nebo je vyplněna např. povrchovou látkou?) a jak se vám s ní celkově pracuje.

Prodejce jsem kontaktovala, ale není s ním rozumná řeč, mám sto chutí si ji objednat jinde, jenže všude jinde ji prodávají tak o 2000,– a víc dráž.

Díky i za případné tipy na jiné typy, které by stály do 4000,– Kč a byly nastavitelné na velikosti (34)36 - 42 a měly dřevěný stojan.

Děkuju, K.


Reklama

 

Objednat bez možnosti vrácení??? Na vrácení máte nárok ať jste koncový spotřebitel nebo nejste. Je to nějaké podezřelé… A objednávat od někoho s kým není rozumná řeč? My běžně zákazníkům fotíme zboží (jiný sortiment) ze všech stran, když chtějí objednat přes internet a nejsou si jistí. O našich výrobcích víme skoro vše jaké to má funkce atd. Neodpověděla jsem vám na co jste chtěla, ale spíše varuji před podezřelým prodejcem.

Sharene +539/-210

11.04.13 12:15

 

Zvýšená ochrana zákazníka, tzn. možnost vrácení zboží, které je zakoupené na dálku, platí jen pro spotřebitele, který zboží nakupuje pro svoji osobní potřebu (viz. § 57 občanského zákoníku - Spotřebitelské smlouvy). Pokud bude zboží zakoupené na IČO, potom je zřejmé užívání k podnikání.
Jak se domluvíte je jen na Vás, na prodejce bych nenasazovala.

O nastavitelné krejčovské panně už uvažuji hodně dlouho, zkušenosti z praxe uvítám.

Jana +558/-99

11.04.13 14:13

 

Koukněte do vlákna o šití tady , na pannu se už tam někdo ptal a hodně „švadlenek“ tam pannu má.

xIvet +4385/-359

11.04.13 15:35

 

Já jsem si kupovala pannu zde…
http://www.sicistroje-shop.cz/…nastavitelne
možná bych nyní vybrala jinou…ale jsem s ní prozatím spokojená…
Je tu i ta vaše…
 http://www.sicistroje-shop.cz/…lady-valet-s

A v obchodních podmínkách mají: [velkePrávo spotřebitele odstoupit od smlouvy
Pokud je kupní smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku (v internetovém obchodě), má spotřebitel v souladu s § 53 odst. 7 občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží]

ivca11 +727/-192

12.04.13 13:40

 

Zkuste se poradit na poradně Dtestu, jestli mají na tento postup nárok… jestli je na tom opora v zákoně (což si nemyslím) či jak postupovat… já bych se bála i případné reklamace apod.
Jinak se omlouvám, že neodpovím na dotaz, nemám s tím pražádné zkušenosti, jen mě „štvou“ tyhle nové praktiky některých prodejců

ajuna +1890/-264

11.04.13 13:49

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek


Reklama