Krém na boty

Larrisa

27.10.13 14:29

Jaký krém/olej…by jste doporučili na ošetřování středně hnědých kožených bot? Doposud jsem měla bezbarvý vosk, ale používala jsem ho jen na boty z černé kůže a po použití na hnědé boty došlo bohužel k jejich trvalému ztmavnutí. Jaký přípravek by jste doporučily, aby ke změně barvy nedošlo?


Reklama

 

Ptala jsem se před pár měsíci na to samé - zde máte odpovědi. Bezbarvý neztmavující krém jsem nakonec sehnala v Salamanderovi, ale přijde mi, že boty nijak zvlášť nevyživí, natření je potřeba opakovat častěji, než jak jsem byla zvyklá u obyčejné indulony za dvacku.

Larrisa: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Barbuchaa +1227/-207

27.10.13 14:43

 

Zrovna minulý týden jsem se rozhodla, že i za cenu ztmavnutí budu své podzimní hnědé boty z nasákavé kůže místo sprejování proti vodě (drahé, neúčinné, dělá bílé mapy) natírat normálním krémem na boty. Kupodivu ztmavly jenom nepatrně. Barva se jen mírně zvýraznila a sjednotila, a vypadají rozhodně líp než předtím.
(http://www.superdrogeriakozmetika.sk/…Y-HNEDY-40-G) K úplnosti musím ještě dodat, že jiné krémy „s voskem“ (většinou v tubách) mě při použití na lesklé boty (jak jsou určeny) totálně zklamaly, takže ty jsem vyloučila předem. Buď se po zaschnutí v ohybech kůže odlupovaly bílé šupinky, nebo ztmavily (zviditelnily) odřená místa.

Larrisa: Odpověď mi pomohla, děkuji!

benyka +64864/-18294

27.10.13 16:58

 

já mám krém od dr. Martens - koupila jsem si ho v tom obchodě k hnědým botám na doporučení prodávající, boty drží barvu dobře a krém je oživí.

Larrisa: Odpověď mi pomohla, děkuji!

rakettka +177/-35

28.10.13 10:05

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Zemřela královna kašmíru Laura Biagiotti

V médiích po celém světě proběhla dnes zpráva o úmrtí módní... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Růžová je zženštilá a zelená pro citlivky. Co dělají barvy v naší hlavě?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Přemýšleli jste někdy o tom, co o vás říkají barvy, které nosíte?... Celý článek


Reklama