Krémová barva

Kylar

08.12.15 21:20

Zdravím,

chtěla bych se zeptat, jaký odstín krémové barvy je vhodný pro zimní typ (pokud vůbec nějaký). Líbí se mi v této barvě spousta věcí, ale prozatím nemám odvahu. Je nejlepší to vyzkoušet, ale osvětlení v kabinkách je při tomto odstínu enormně zrádné a škála je pestrá. Poradil by někdo?
Pleť mám extrémně světlou/porce­lánovou, oči šedo-žluté (velmi světlé), barvu vlasů černou (přírodní tmavě popelavě hnědou).
Za každou rádu budu ráda :)


Reklama

 

Ja jsem taky zimní (pleť spíš snědší, ale jasně modrošedozelené oči s namodralým bělmem a přírodní tmavě hnědočerné vlas) a tyhle barvy jsem už prakticky definitivně opustila. Vypadám v nich jako tak nějak nemocně, nažloutle, nevýrazně, zatímco si stačí vzít čistě bílou nebo naopak sytě červenou nebo i černou a je to úplně jiné kafe… Tak se vždycky kouknu, povzdechnu si a jdu hledat nějaké syté barvy…

ToteVierzig +412/-162

08.12.15 21:25

 

Pokud by to neměla být čistě bílá, pak jedině ledové studené odstíny. Teplý tón bílé vám asi opravdu slušet nebude.

dagur +4204/-831

08.12.15 22:27

 

Více smetany, méně másla, tzn. čím méně žluté, tím lépe. No a důležité je, čím krémovou doplníte. Doporučuju tmavě šedou (odstín myš polní :-D), lahvově zelenou, safírově modrou.

Kylar: Odpověď mi pomohla, děkuji!

LEVEBE58 +789/-380

09.12.15 00:01

 

Vám teda udělá lepší službu klasicky černá a bílá. No, ale taky mám pár věcí v šedé, krémové nebo pudrově růžové. Nejlíp je doplnit je nějakou výraznou barvou, modrá, zelená, růžová, cokoli. Vzít je jen jako základ. Dá se samozřejmě i ta bílá a černá. Od hlavy až k patě oblečená do neutrálních tlumených barev prostě budete vypadat pobledle a unaveně. Dopomoct si samozřejmě můžete tím, že takovou barvu nebudete oblékat na horní část těla, aby nebyla u obličeje, případně ten kontrast dotvoříte tím, že se víc nalíčíte.

aailyyn +7984/-1727

09.12.15 23:27

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama