Lakované boty "dandy styl"

dom.mus

06.05.16 12:39

Hrozně se mi líbí tyhle boty, ale váhám s jejich koupí, protože si nejsem jistá co k nim:) Nosím hlavně polobotky, černé, nebo lodičky na podpatku, taky černé. Dost nuda, proto bych to ráda něcím oživila.

 

Obávám se, že tyto boty jsou tak výrazné, že by si je měl pořídit pouze někdo, kdo je unese (typově, stylově). Což předpokládá někoho, kdo má již při koupi představu, s čím je bude nosit.

Rada z vlastní zkušenosti - pokud si neumíte představit k čemu budou pasovat, nejspíš je nosit nebudete.

Iv_Sm +39552/-2644

06.05.16 14:03

 

Co k nim? Cokoli. Dokážu si je představit na milión způsobů, více či méně výstředních. Protože jde o výrazné botky, rozhodně bych se je nesnažila „krotit v rozletu“ zbytkem kompletu, ale naopak bych šla do toho, že půjde trochu o úlet - pokud se toho nebojíte, proč ne. A pak není strop, ať už rozbíjením upjaté klasiky či stvořením jedinečné divočiny - i s kolovou i tylovou sukní, ke světlým slimkám i klasickým širokým kalhotům - normální rifle ale za mě určitě ne, taky je nezabít přílišným kontrastem a tak nějak zbytek oblečení odvozovat od nich, ne naopak. Ovšem dobře zvolená padesátková silueta nebo třeba něco na způsob kalhotovýho kostýmu, jo to by se mě k nim líbilo… To jsem ovšem já a já jsem divná, takže brát s rezervou. Jediný, co teda bych řekla, že potřebují, je pěkné lýtko.

Ameline +629/-129

06.05.16 23:14

 

Můžete je zkusit v černobílé kombinaci (na první fotce vlevo) nebo s šaty v lehce retro stylu. Lesk bych zopakovala ještě na nějakém doplňku, např. pásku, náramku nebo hedvábném šátku. Mně se k nim líbí kožená bunda z druhého obrázku.


linda21 +1643/-395

06.05.16 23:27

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Pozor na bambule v Zaře

Zřejmě letos nebude příliš studená zima, a tak se obejdeme bez... Celý článek

Poslední článek:
Boty do sychravého počasí: hadí vzory, krajky a špičaté polobotky

Při výběru bot svádíme věčnou válku. Chceme praktickou univerzální... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit