Lakované boty "dandy styl"

dom.mus

06.05.16 12:39

Hrozně se mi líbí tyhle boty, ale váhám s jejich koupí, protože si nejsem jistá co k nim:) Nosím hlavně polobotky, černé, nebo lodičky na podpatku, taky černé. Dost nuda, proto bych to ráda něcím oživila.


Reklama

 

Obávám se, že tyto boty jsou tak výrazné, že by si je měl pořídit pouze někdo, kdo je unese (typově, stylově). Což předpokládá někoho, kdo má již při koupi představu, s čím je bude nosit.

Rada z vlastní zkušenosti - pokud si neumíte představit k čemu budou pasovat, nejspíš je nosit nebudete.

Iv_Sm +39614/-2648

06.05.16 14:03

 

Co k nim? Cokoli. Dokážu si je představit na milión způsobů, více či méně výstředních. Protože jde o výrazné botky, rozhodně bych se je nesnažila „krotit v rozletu“ zbytkem kompletu, ale naopak bych šla do toho, že půjde trochu o úlet - pokud se toho nebojíte, proč ne. A pak není strop, ať už rozbíjením upjaté klasiky či stvořením jedinečné divočiny - i s kolovou i tylovou sukní, ke světlým slimkám i klasickým širokým kalhotům - normální rifle ale za mě určitě ne, taky je nezabít přílišným kontrastem a tak nějak zbytek oblečení odvozovat od nich, ne naopak. Ovšem dobře zvolená padesátková silueta nebo třeba něco na způsob kalhotovýho kostýmu, jo to by se mě k nim líbilo… To jsem ovšem já a já jsem divná, takže brát s rezervou. Jediný, co teda bych řekla, že potřebují, je pěkné lýtko.

Ameline +631/-129

06.05.16 23:14

 

Můžete je zkusit v černobílé kombinaci (na první fotce vlevo) nebo s šaty v lehce retro stylu. Lesk bych zopakovala ještě na nějakém doplňku, např. pásku, náramku nebo hedvábném šátku. Mně se k nim líbí kožená bunda z druhého obrázku.


linda21 +1840/-429

06.05.16 23:27

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Šaty z H&M pomáhají čistit pláže od odpadků

Už delší dobu se snaží H&M posilovat svůj společenský kredit... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
První ramínko na šaty: Co nosí manželka prezidenta USA?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Několik dní před inaugurací Donalda Trumpa plnily noviny jeho... Celý článek


Reklama