Letní boty pro náctileté

lorinka14

26.05.12 22:02

Můžete mi doporučit nějaké pěkné boty na léto? Myslím tím nějaké baleríny nebo páskové sandálky vhodné k šatům a sukni. Podpatek pokud možno nízký - do školy to mám přece jen trochu dál, a ta cesta není zrovna rovná. Dneska jsem se dívala u Bati a Deichmana. U Bati ještě docela dobré, ale ty ceny … Většinou tak okolo 1000, což není zrovna málo, že to budou boty nejspíš na jednu nebo dvě sezóny. U Deichmana byly zase všechny baleríny hodně široké. Já mám sice nohu úzkou, ale zkoušela si je i mamka a na ni byly taky široké. Jestli můžete, pošlete prosím nějaký odkaz. Z internetu nakupujeme pouza u Bati.


Reklama

 

Baťu nedoporučuji. Když si tam člověk koupí boty a říká si :„No co, jsou dražší, ale aspoň vydrží“, tak se může taky nepěkně splést. A přístup k zákazníkovi při reklamaci je otřesný.
Jak říkají holky, celkem vybrat se dá u CCC, pokud nechceš moc utratit. Pokud bys chtěla investovat do něčeho, co vážně vydrží, je pohodlné a nezničí ti nohy, doporučuji značku Vagabond.

pampelína +497/-74

27.05.12 12:45

 

Tak já jsem se taky dneska byla podívat po botech a hned několik mě zaujalo, nejvíce se mi líbily u Diechmanna nebo v CCC, tam mají velký výběr jak sandálů tak balerín, k Baťovi nechodím, boty se mi u něj poslední dobou nějak vůbec nelíbí.

Grenobel +75/-5

26.05.12 22:53

 

CCC má vždy velký výběr. Pokud jsi z prahy zkus zajet do Šestky , je tam baťa humanic ccc a asi dalších 3 obchody s botama. Navíc tam skoro nikdo nejezdí takže se nestává, že by jim něco chybělo a naopak mají větší výběr protože to není hned „rozebrané“ :)

Ems +23435/-8385

27.05.12 10:34

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama