Límec u kabátu

tzaziki

26.08.14 19:59

Zdravím!
Od loňska mám doma kabát, má velký límec a já se s ním nějak nemůžu sžít.
Co si myslíte o zmenšení?Nebo, že vy jen stojacek?
Fotky nejsou extra kvalitní, omlouvám se.
Předem děkuji za rady.


Reklama

 

Límec je v pohodě,mám ráda velké límce,já bych se nesžila s tím podivným vzorem ani barvou.Límec můžete zmenšit na stojáček,ale vypadá to divně…jako by tomu něco chybělo…něco jako límec:-D .Co takhle bazar???

vlm +40429/-6260

26.08.14 20:20

 

Nechte to tak a pořiďte si velkou dlouhou šálu. Když vám límec vadí, pod šálou se schová. Mimochodem, kabát mi vůbec nepřipadá strašný, s černými úzkými kalhotami nebo se sukní a černými neprůhlednými punčochami by se mi líbil.

dagur +4204/-831

27.08.14 20:31

 

Ten límec skutečně nevypadá úplně pohodlně. Není to tím, že by byl velký, ale spíš, že je takový úzký, příliš na krk. I mně vadí, když se mi nějaké jiné oblečení než šála, šátek, či lehký rolák lepí na krk. Ale úplně upřímně, ten kabát mi nepřijde natolik hezký a univerzální, abych do něj vrážela peníze u švadleny za zmenšení límce. Vlastně si nedokážu představit, k čemu by se tenhle vzor a barevné provedení hodilo - tento vzor je hezká a elegantní v klasické černobílé a malé variantě. Takhle to trochu evokuje procházky se psem po lese. Ta modrá navíc místy vypadá nějaká vyblitá (pokud to tedy není jen foťákem). Osobně, pokud k němu nemáte nějakou speciální vazbu, bych ho prodala a koupila si nový, u kterého vám bude tvar límce vyhovovat.

andiedvorakova +8735/-1219

27.08.14 12:21

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama