Límec u kabátu

tzaziki

26.08.14 19:59

Zdravím!
Od loňska mám doma kabát, má velký límec a já se s ním nějak nemůžu sžít.
Co si myslíte o zmenšení?Nebo, že vy jen stojacek?
Fotky nejsou extra kvalitní, omlouvám se.
Předem děkuji za rady.

 

Límec je v pohodě,mám ráda velké límce,já bych se nesžila s tím podivným vzorem ani barvou.Límec můžete zmenšit na stojáček,ale vypadá to divně…jako by tomu něco chybělo…něco jako límec:-D .Co takhle bazar???

vlm +38233/-5767

26.08.14 20:20

 

Nechte to tak a pořiďte si velkou dlouhou šálu. Když vám límec vadí, pod šálou se schová. Mimochodem, kabát mi vůbec nepřipadá strašný, s černými úzkými kalhotami nebo se sukní a černými neprůhlednými punčochami by se mi líbil.

dagur +4064/-805

27.08.14 20:31

 

Ten límec skutečně nevypadá úplně pohodlně. Není to tím, že by byl velký, ale spíš, že je takový úzký, příliš na krk. I mně vadí, když se mi nějaké jiné oblečení než šála, šátek, či lehký rolák lepí na krk. Ale úplně upřímně, ten kabát mi nepřijde natolik hezký a univerzální, abych do něj vrážela peníze u švadleny za zmenšení límce. Vlastně si nedokážu představit, k čemu by se tenhle vzor a barevné provedení hodilo - tento vzor je hezká a elegantní v klasické černobílé a malé variantě. Takhle to trochu evokuje procházky se psem po lese. Ta modrá navíc místy vypadá nějaká vyblitá (pokud to tedy není jen foťákem). Osobně, pokud k němu nemáte nějakou speciální vazbu, bych ho prodala a koupila si nový, u kterého vám bude tvar límce vyhovovat.

andiedvorakova +8728/-1218

27.08.14 12:21

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Šaty pro Melanii Trumpovou

Svět napjatě očekával, jaké šaty si nová první dáma USA oblékne na... Celý článek

Poslední článek:
Chlupaté parky a vystrčené zadky. Které trendy z loňska se udrží?

Rok 2016 byl bezesporu rokem obrovských změn - ať už pozitivních,... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit