Lodičky zn. Vigneron

sequinmermaid

27.08.15 09:05

Dobrý den,
zaujaly mě tyto kožené lodičky pro mě neznámé značky Vigneron (narazila jsem na ně v Humanicu). Vzhledem k ceně bych se ale nerada spálila. Máte někdo s touto značkou zkušenosti? Jedná se mi zejména o to, aby byly pohodlné na každodenní nošení do práce. Díky.


Reklama

 

Pěkný den, sice nemohu sloužit co se týče dotazu na celodenní nošení, ale lodičky jsem si v Humanicu zkoušela a už při zkoušce mi připadaly nepříjemně tvrdé a celkově nepohodlné (v úzké špici nepříjemně tlačily do prstů, dřela pata…), takže se obávám, že na celodenní nošení moc nebudou. Od bot v této cenové kategorii bych očekávala více.

MP Karkulin +48/-4

28.08.15 21:33

 

Já mám od nich hodně vysoké lodičky se špičkou. Na celý den to u mě není, ale nejsou vyloženě nepohodlné, spíš takový průměr. Pokud chcete něco na celý den, doporučuji Hogl klasické s malou platformou - http://www.bata.cz/…vane-lodicky, mám je ve více barvách a vydržím v pohodě.

LittleRedRidingHood +183/-62

30.08.15 16:41

 

mám od nich jedny lodičky na 10 cm podpatku a řadím je mezi moje nepohodlnější. Nosím je pouze občas, ale noha netrpí, nemám otlaky, odpoledne a večer v nich zvládnu bez problému. Pokud se Vám líbí, neváhala bych.

bailarina +416/-66

01.09.15 16:45

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

God save the Queen! Alžběta II. dnes slaví 91 let!

Dnes slaví britská královna Alžběta II. své 91. narozeniny, takže i... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek


Reklama