Lodičky zn. Vigneron

sequinmermaid

27.08.15 09:05

Dobrý den,
zaujaly mě tyto kožené lodičky pro mě neznámé značky Vigneron (narazila jsem na ně v Humanicu). Vzhledem k ceně bych se ale nerada spálila. Máte někdo s touto značkou zkušenosti? Jedná se mi zejména o to, aby byly pohodlné na každodenní nošení do práce. Díky.


Reklama

 

Pěkný den, sice nemohu sloužit co se týče dotazu na celodenní nošení, ale lodičky jsem si v Humanicu zkoušela a už při zkoušce mi připadaly nepříjemně tvrdé a celkově nepohodlné (v úzké špici nepříjemně tlačily do prstů, dřela pata…), takže se obávám, že na celodenní nošení moc nebudou. Od bot v této cenové kategorii bych očekávala více.

MP Karkulin +48/-4

28.08.15 21:33

 

Já mám od nich hodně vysoké lodičky se špičkou. Na celý den to u mě není, ale nejsou vyloženě nepohodlné, spíš takový průměr. Pokud chcete něco na celý den, doporučuji Hogl klasické s malou platformou - http://www.bata.cz/…vane-lodicky, mám je ve více barvách a vydržím v pohodě.

LittleRedRidingHood +183/-62

30.08.15 16:41

 

mám od nich jedny lodičky na 10 cm podpatku a řadím je mezi moje nepohodlnější. Nosím je pouze občas, ale noha netrpí, nemám otlaky, odpoledne a večer v nich zvládnu bez problému. Pokud se Vám líbí, neváhala bych.

bailarina +416/-66

01.09.15 16:45

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Kurková poprvé na pražském Fashion Weeku

Nejznámější česká supermodelka Karolína Kurková vůbec poprvé... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Roláky: 8 inspirací a jedno peklo

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Že rolák není nudný jsem ukázala v předchozím článku. Samotný rolák... Celý článek


Reklama