Lze vymyslet i variantu s podprsenkou?

Benetton

22.07.14 19:47

Zdravím. V secondhandu jsem si pořídila dneska volnější top na vršek od plavek, ale docela se mi zalíbil, tak přemýšlím, co pod něj vzít, aby se dal nosit i běžně? Je na ramínka, výstřih má stejný, jako má ta osmahnutá blond paní (nahoře jsem si ho sešila, aby mi nic nelezlo zepředu a ty dva díly se krásně překrývaly už od vrchu). Akorát průstřihy v podpaži jsou o málo větší (cca jako ten gepard na obrázku), než je u běžného topu. Prostě klasická podprda je pod tímto vidět z boku. Nemám až tak pevný prsa, abych si mohla dovolit jít bez. Přemýšlela jsem i jestli by pod to šla nějaká s multifunkčním zapínáním. Případně alespoň širší černý pruh látky jako na dalším obrázku, ale to si už nejsem jistá, jestli by to střih tohoto tílka nezabilo.. i když je spíš sportovnější :) Děkuji za rady. Buď se něco vymyslí, nebo ho prostě nechám k vodě na plavky


Reklama

 

přiznala bych to a vzala pod to nějakou výraznou bandeau podprsenku. nedaří s emi najít kloudnější obrázek, ale pro představu snad stačí.

Benetton: Odpověď mi pomohla, děkuji!

kayav +87179/-22732

23.07.14 11:14

 

Stejně jako kayav bych udělala z nedostatku klad přiznáním a zvýrazněním - a pokud podprsenku potřebujete, pak barevný top můžete dát až přes ni a bude.

Martishka +901/-68

23.07.14 11:37

 

Urcite by to vyzeralo dobre s bandeau, ktory spomenula kayav alebo mozno aj s niecim na styl bustieru
 http://www.hm.com/…roduct/27800?…

papavera +1345/-485

24.08.14 16:44

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek


Reklama