Maturitní šaty + doplňky 2

xtity

12.11.13 18:14

Ano, už tolikrát probírané téma :)
Chtěla bych znát Váš názor na tyto šaty http://www.nuance.cz/…novias-rabi/ na maturitní ples a případně jaké by jste zvolili doplňky. Maximálně naušnice a náramek nebo prsten(to je mi jasné), jen nevím, jaké zvolit barvy. Modelka je na obrázku celá v červeném, není to už ale moc? Jinak mám tmavě hnědé vlasy po ramena, hnědé oči a jsem spíše tmavší typ. Děkuju moc za vaše rady a tipy
PS: boty vidím červené …


Reklama

 

Šaty jsou dokonalé.Luxusní. Skvostné.Dlouho jsem neviděla tak krásné šaty. Vzala bych si k nim zlaté menší až středně velké náušnice,prstýnek též zlatý,spíš minimalistický. Vlasy bych vyčesala nahoru podle modelky,pokud vám to tak bude slušet.

ještěřička +27094/-9344

12.11.13 18:58

 

Výrazný typ červenou ve velké ploše unese velmi dobře, viz např. Catherine Zeta Jones. Účes bych volila střídmý - drdol, banán, ale klidně i rozevláté lokny, které budou kontrastovat se strohým střihem šatů - něco jako má Zeta . S doplňky nepřehánět, v tomto věku by okázalost vypadala až směšně. Šla bych do tzv. francouzského líčení - dominují rty výrazné barvy, oči nenápadné, s linkou. Catherine jsem dala coby inspiraci, jelikož je na ní krásně vidět, jak méně znamená více. I přes krásné šaty vyniká hlavně ona… ;)

Chany +14493/-1502

12.11.13 19:25

 

Šaty sú nádherné, asi prvé pekné šaty, ktoré sa tu objavil. Zvolila by som len jednoduché krémové-nude lodičky a v rovnakej farbe aj kabelku a doplnky.

chanellover +95/-12

12.11.13 21:30

 

Moc krásné šaty! Co se týče účesu, souhlasím s výše uvedeným a řídila bych se hlavně podle toho, jaká máte ramena - široká v tomhle střihu šatů a ve stažených vlasech vypadají hodně mohutně. Boty bych taky vybrala spíš neutrální, červenou těžko trefíte stejnou

AniNe +59/-19

13.11.13 14:23

 

Já hlavně píšu, abych pochválila šaty, protože jinak souhlasím s ostatními názory:) Zlaté doplňky by se mi k červeným šatům líbily a co se týče účesu, tak souhlasím s Chany. Vážně krásné šaty!

Mirt +7550/-540

13.11.13 18:46

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama