Modrorůžové šaty na svatbu

key.ra

12.05.12 00:58

Zdravím,

před časem jsem si vyhlídla na ebayi - pro mě perfektní - šaty na kamarádčinu svatbu (viz foto). Bohužel prodávající nebyla ochotná poslat šaty mimo UK.

Před chvílí mi přišel e-mail od organizátorky, že svatba bude v barvách modré a růžové, o to víc mě to štve (jak naschvál, opravdu)…

Chtěla jsem se zeptat, jestli jste někde neviděli šaty v podobných barvách, nejlépe v romantickém stylu? Budu ráda za každý tip… No a přinejhorším vytáhnu ze skříně své hedvábné nebesky modré… a doladím třeba růžovým doplňkem… protože bych fakt ráda měla od obou barev kousek - baby pink a baby blue se k sobě dle mě na výjimečné události prostě roztomile hodí :)

Díky moc za případné tipy :)


Reklama

seymy +469/-48

12.05.12 16:56

 

A co třeba nechat si ušít šatičky za sárí, která doporučuje Malatí? I když se mi sárí moc líbí, nemám dost odvahy chodit v tom po ulici, ale nechvám si z viskózových sárí šít letní a společenské šaty už mnoho let, momentálně mám dvoje společenské a asi čtvery letní a není nad ně. Z jednoho sárí mám sukni, top a kabátek s krátkým rukávem nebo šaty a kabátek s tříčtvrtečním rukávem nebo dlouhé volné kalhoty, top a velikou šálu přes ramena. Materiál je moc příjemný a máte záruku, že druhé takové šaty nepotkáte. Na dovolené u moře na mne arabky závistivě koukaly, neb neomylně poznaly původ těch šatů.

Bugatti +50017/-5446

13.05.12 09:22

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama