Nákupy v Paříži, oblečení

Jul1

12.04.15 17:37

Dobrý den, milé pekelnice. V květnu se chystám podniknout cestu do Paříže a kromě památek bych ráda stihla i nějaké to nakupováníčko. Máte nějaké ověřené obchody/obchůd­ky/sekáče, které určitě stojí za návštěvu?

PS.: Ještě jedna praktická otázka: Co obvykle nosíváte na tyto cesty do zahraničí? Na jednu stranu chci zvolit co nejpohodlnější oblečení (určitě žádné jehly atd.), ale nechci vypadat jako když jdu se psem…Takže asi něco sportovnějšího? Máte nějaké tipy? :)
Juliana


Reklama

 

Nakupováníčko????to je proboha co? Normálně snad taky nenakupujete ve sportovním,tak asi tak…

vlm +40421/-6260

12.04.15 20:32

 

Na takové výlety do zahraničí nosím úplně to stejné co tady do města. Akorát boty si beru ploché, pohodlné, na celodenní chození.
Co se týče nakupovacích tipů, opravdu by to chtělo více specifikovat otázku. Jaký druh zboží, jaké máte finanční možnosti, v případě oblečení styl…

Jul1: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Roseline +33285/-3943

12.04.15 22:19

 

V Paříži jsem sice nikdy nebyla, ale na to nakupováníčko doporučuji aspoň napsat, jaký styl a co přesně sháníte. V takové Atlantě, Miami, Amsterdamu nebo Londýně vás „pošlu“ úplně jinam, pokud budete shánět značkovou módu za přijatelnou cenu, avantgardu, punk, hippie, řetězcové věci, co se u nás nedostanou…všechno to jsou jiné čtvrti města a dost často od sebe i poměrně daleko.

Jinak létám poměrně často (10 x do roka, z toho dvakrat za ocean) a opět zálěží na délce letu - Z Prahy do Paříže to můžou být tři hodiny, to bych se nebála ani kožených, osvědčených lodiček na nižším podpatku. Na túry po městě pak doporučuju balerínky nebo třeba mokasíny, do kterých si dáte „srdíčko“ pod klenbu, aby při delším chození netrpěly nohy. Pokud se budete chystat nekam, odkud se do hotelu jen tak nevrátíte, tak doporučuji do kabelky přibalit slušné černé legíny a něco přes ramena - popstačí i pašmína nebo větší šátek. Zkrátka něco, co si budete moci beze studu obléknout „prakticky k cemukoliv“, abyste nezmrzla.

Jul1: Odpověď mi pomohla, děkuji!

MP scully +16443/-5497

12.04.15 21:21

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dior v Tokiu sází na sakurové květy

Luxusní značka Dior otevřela svůj největší obchod v dalekém Tokiu.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek


Reklama