Outfit pro pětačtyřicátnici - Národní divadlo

Ant.

11.11.12 19:03

Dobrý večer, dámy (i pánové). Za týden jdeme s mamkou do Národního divadla na Labutí jezero. Právě teď mamka přišla s tím, že nemá nic na sebe a že ani pořádně neví, co si na sebe obléknout. Sic bych věděla, ale to mamka z principu neschválí. Poraďte mi, prosím. Mamince je 45, je „jablečné“ postavy s velkými prsy. Děkuji Vám moc!!!


Reklama

 

Před nedávnem jsem byla také v Národním se svou maminkou (44let) a ta na sobě měla černé pouzdrové šaty po kolena, punčochy, černé lodičky, smetanový svetřík a pásek a černou kabelku. Doplněno o decentní zlaté šperky.

Bohužel jsme tam potkali spoustu lidí v jeanech a teniskách (!!), takže myslím, že pokud si oblečete cokoliv slušného, nic nezkazíte.

SweetieCH +1836/-793

11.11.12 19:31

 

Nedávno jsem viděla pěkné šaty (do 2000 Kč) nahoře ve Van Graaf na Václavském náměstí. Např. černé, těsně pod kolena, s efektem „falešného zavinování“ - nevím, jak to popsat, s dlouhým rukávem. Dělají velmi pěknou postavu a jsou nadčasové. Podobných tam měli několik druhů.

audrey t. +1487/-531

11.11.12 22:30

 

Vzhledem k tomu, že opravdu do divadla chodí lidi v džínách a s batohem na zádech :-(((, bych si s tím hlavu nelámala. Stačí i sukně nebo tmavé kalhoty a nějaká halenka nebo lehký svetřík. Chodím do divadla poměrně často a ve vyloženě společenských šatech jsem tam snad neviděla nikoho.

Arome barbuch +654/-86

11.11.12 20:36

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

God save the Queen! Alžběta II. dnes slaví 91 let!

Dnes slaví britská královna Alžběta II. své 91. narozeniny, takže i... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek


Reklama