Nosí se takové boty? A s čím?

modnidrak

09.09.14 12:15

Dobrý den,
dnes jsem v návalu nákupního šílenství koupila dvoje lodičky. jedny jsou obyčejné, černé, na podpatku. Chtěla jsem ještě hnědé, ale měli je pouze na platformě. Chodilo se v nich pohodlně, takže jsem je koupila, ale po návratu domů nějak nevím. Téměř na nikom jsem podobný styl neviděla a nevím, jestli s takovýma botama nejsem trochu mimo?
Jsem teprve studentka, ale budoucí učitelka, proto bych se chtěla začít oblékat trochu reprezentativně. Nosily byste takové boty? Popř. s čím? Nějak nevím, jestli jsem nesáhla vedle a nemám je vrátit zpátky.
Vypadají podobně jako první pískové boty na obrázku.

Předem děkuji za odpovědi!


Reklama

 

Ty boty můžete v klidu nosit. Klínek se nosí běžně a občas bývá i vhodnou alternativou podpatku, protože některým ženám se na klínku chodí lépe, než na podpatcích. To, že ne každá noha v tom vypadá dobře, je věc jiná (ale tak to funguje se všemi typy bot, ne jen s těmito). Mimo nejste ani trochu. Na společenskou událost typu ples, divadlo, formálnější svatba atd. bych je nedoporučila, ale na běžné nošení jsou naprosto ok. Velmi často je ven nosí např. i vévodkyně Kate a spousta dalších celebrit.

Můžete si k nim vzít jak letní šaty, tak džíny, tak také pouzdrovku (pokud byste chtěla jako učitelka chodit formálněji oblečená - ačkoliv tak chodí málokterý učitel). Vlastně je můžete vzít téměř ke všemu. Podle mě je to dobrý kup a nevracela bych je.

modnidrak: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8735/-1219

09.09.14 12:33

 

Vždyť jsou nádherné. Klínek mi přijde ok a navíc je o dost pohodlnější než podpatky. Klidně je noste, do civilu v pohodě a nebála bych se jich ani tehdy, pokud se chcete začít oblékat elegantněji a více společensky. Notabene, jestli jste si je pořídila v takové pískově hnědé, tak nemusíte nijak složitě řešit, jak je sladit. Hodí se ke všemu, stylově i barevně. Zbavit se takových bot mi přijde jako kacířská myšlenka, ty mi připadají jako jeden ze základních stavebních kamenů elegantního šatníku.

modnidrak: Odpověď mi pomohla, děkuji!

aailyyn +7984/-1727

09.09.14 13:13

 

Já jsem ten typ žen, kterým se na klínku chodí lépe, takže doporučuji. Dnes se nosí široká škála druhů bot, není to jako před 50 lety, kdy něco bylo módní a zbytek mimo.

dagur +4204/-831

09.09.14 13:14

 

Klín se normálně nosí, místo klasických lodiček, takže proč ne, nic nerepre na nich nevidím, navíc jako učitelka budete dost stát, takže bych preferovala pohodlnost…

arw +1827/-625

09.09.14 13:17

 

Krásné boty, já bych je brala hned! Jsou uplne univerzalni, hodi se k cemukoliv. Urcite si je nechte:)

madline +865/-226

09.09.14 18:32

 

vždyť pískové boty na klínku jsou neuvěřitelně variabilní - k sukni, šatům, džínám, kraťasům, kalhotám, prostě ke všemu!:)

http://wantandafford.com/…o_wedges.jpg
https://s3cdn-lookbooknu.netdna-ssl.com/…it2small.jpg?…
a ano, nosí je i Kate: 

modnidrak: Odpověď mi pomohla, děkuji!

moi-bebe +2193/-785

09.09.14 15:32

 

Klíny se zrovna hodně nosí. Já je nemusím, ale jestli vám připadají pohodlné, tak proč ne. Navíc ty barevné jsou velice osvěžující.

Miluna Mia +1290/-731

09.09.14 19:44

 

Nosily byste takové boty?“ Tak já určitě ne :D , ale nevidím jediný důvod, proč vy by jste nemohla. Nenechte se odradit některými, zde dříve napsanými komentáři outfitů, blábolícími cosi o „kopýtkách“ a jiné nesmysly. Pochopitelně záleží na celkovém vzhledu, nelze říci, že boty na klínku jsou škaredé, protože jsou na klínku, ale ani obráceně - pokud je bota jako taková ošklivá, tak klínek to nejspíš už nevylepší.

Jirkátor +16085/-4099

11.09.14 06:33

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama