Hledání osobního stylu (14 let)

pekelnice

18.04.12 17:04

Dobrý den, je mi 14 let a ráda bych si našla nový styl.. Neměly by to být jen džíny ale zas nic až příliš elegantního. Děkuji za obrázky či odkazy a rady


Reklama

 

Holka hledání svého vlastního stylu je běh na dlouhou trať. Experimentuj, jak chceš, i kdyby to mělo pak vypadat blbě. V tomhle věku se každá hledá a je to nejlepší čas na zkoušení nových věcí, aniž by to působilo blbě, ale jako naopak záměr. Inspiruj se stylama, která tě zajímají (hop hop, emo, scene, gothic, punk, barbie, lolita a já nevím co všechno je) a míchej to s tím, co máš doma. Popřípadě, jestli seš šikovná, tak si zkoušej vyrábět vlastní věci.
Pokud nejseš ten typ teenagera, co má cokoliv, co si řekne u rodičů, tak penězma rozhodně neoplýváš. Zapojit fantazii a hrát si. AŤ ŽIJE MLÁDÍ!

seznam.mih +10084/-4562

18.04.12 18:24

 

Styl není o tom, že koukáš na obrázky, a okopíruješ, co se ti líbí. Zkus to ze sebe, bez obrázků.

Ani +7632/-2740

18.04.12 18:52

 

Experimentovat, experimentovat!
Prošla jsem si sama snad každým stylem a vždy po čase ho opustila, protože jsem se necítila dostatečně přirozeně. Nakonec jsem ve dvaceti ukotvila u šatiček, punčocháčích, svetřících, čelenkách ..prostě „holčička“ vzhled a nepřipadala jsem si nikdy lépe :) Nosit sukni a šaty není vždy jen o eleganci. Můžeš si vyhrát s barvama a doplňkama.

Darling Andrea +97/-39

19.04.12 11:17

 

Mě se podařilo projít si hodně stylů od skejťačky, přes alternativu a skončila jsem nenucené elegatní s důrazem na vysoké podpatky.
Ale tím vším jsem si prošla postupně, vlivem okolí, zamilováním si módních časopisů…příjdeš na to sama. Rozhodně bych to nedělala rozhodnutím „teď změním styl“ a podle sebe vím, že se tak často uvažuje. Inspiruj se lidmi kolem sebe (nekopíruj), koukej do časopisů, na blogy a časem se ti utvoří typy oblečení, ke kterým se budeš vracet nejčastěji a to bude to pravé ořechové :)

sarinka.v +3460/-1286

19.04.12 20:50

 

Džíny, tričko, kabátek nebo sáčko. Nebo naopak sukně, halenka, svetr. Něco musí být dívčí a něco dámský prvek. POkud se chceš držet jednoho, dej džíny,tričko, svetr (mikina), pak už musíš na zjímavosti dodat pomocí doplňků (čelenka a zajímavá kabelka, boty ..) Na začátku každé sezóny si najdi barevnou kombinaci, které se budeš držet, pak už je to jednoduché. Barvy jsou polovina úspěchu,

Katbet +49/-25

22.04.12 11:19

 

Já hledám vlastní styl dodnes (už jsem překročila třicítku). Myslím si, že ten svůj styl najde žena - pokud hledá - běžně až mezi třicítkou a čtyřicítkou, nebo nejdřív po třicítce, do té doby je to hledání, zkoušení a experimentování, střídání různých variant, no a taky boj s lidmi, kteří ti chtějí nějaký styl vnutit (matka, tchyně, spolužačky, redaktorky z módních časopisů apod.)… Ve čtrnácti člověk ještě hledá sám sebe, teprve začíná zjišťovat, kdo je a kam patří, tohle je právě ta doba hledání a experimentování, v tomhle věku si můžeš dovolit zkoušet různé styly a různé kombinace, klidně i bláznivější… ale ten styl se stejně ustálí až v dospělosti. Tedy alespoň podle mé zkušenosti. Takže se určitě ani ve dvaceti netrap tím, žes ještě nenašla svůj styl. Nos, co ti bude příjemné, a netlač na pilu, ono se to „vystříbří“ :-) Dívej se kolem sebe, všímej si, co se ti líbí na druhých, ale zároveň přemýšlej sama o sobě a o tom, jaká jsi a co se hodí k tobě, co bys chtěla svým stylem vyjadřovat (móda je způsob neverbální komunikace)… a ono se to postupem času začne rýsovat ;-) Ale rozhodně je fajn, že o tom přemýšlíš už v tomhle věku.

Karin +37865/-6667

25.04.12 09:28

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama