obarvujíci šampony pro červené vlasy

bassetlady

08.12.14 16:52

Vím, že barvení vlasů notabene na ne úplně přírodní barvu se zde považuje za prohřešek. Ale přece zkusím, zda někdo nemá zkušenost s těmito produkty, které by měly pomáhat udržet červenou barvu na vlasech.

http://www.uvlasku.cz/…rvene-vlasy/?…

http://kosmetikasalerm.cz/…mahagon.html

máte někdo zkušenosti?
děkuji


Reklama

 

S konkrétním produktem ne, ale z několikaletého pubertálního barvení červenou chemií a sbírání informací bych si troufla prohlásit, že tyhle věci nefungují a červená se ráda smývá a nic moc s rychlým blednutím barvy neuděláte. (Mimo téma si neodpustím, že barvení vlasů samo o sobě není peklo. Není peklo ani barvení vlasů chemií. Ani načerveno. Jenom se to musí dělat s citem a vkusem. Nedělá-li se to tak, pak to peklo je.)

aailyyn +7980/-1727

08.12.14 17:23

 

Jediné chemické barvy, které opravdu drží (červené) jsou od Syoss, téměř se nevymývá, leskne se ještě po měsíci a to už je potřeba stejně barvit odrosty.

Toxic +6/-4

09.12.14 12:42

 

Zkuste hennu, nejkvalitnější barvy jsou asi khádí. Má tu výhodu, že si vlasy můžete barvit jak často chcete aniž byste je poškodila, a taky nemůsíte řešit obarvenou kůži např. na uších anebo na čele, prostě kůže se nechytá.

motiva +1233/-268

08.12.14 21:50

 

Taky hlasuju pro hennu. Je šetrná a vypadá v rámci možností červené barvy přirozeně. Vyhnula bych se henně z drogerie, obvykle nebývá 100 % přírodní. Moje kadeřnice používá egyptskou hennu určenou na malování na tělo, bývá prý nejkvalitnější. Akorát tedy aplikace henny není tak pohodlná jako chemické barvy.

Myslím, že proti ne-přírodně vypadajícím barvám vlasů tu většina lidí nemá to nejmenší, pokud nositelce sednou a obarvení je provedeno hezky.

Pokud chcete použít chemickou barvu (nebo ji už používáte), pak myslím, že vám nezbyde než barvit častěji. Červená se prostě hrozně vymývá. S tím ty přípravky nic moc nenadělají. Ale následky častého barvení nejsou buď vůbec vidět, anebo jen minimálně, když si jednou za týden do vlasů na pár hodin plácnete ricinový nebo kokosový olej (případně jejich směs). Je to výborná věc. :)

andiedvorakova +8730/-1219

08.12.14 22:25

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Kurková poprvé na pražském Fashion Weeku

Nejznámější česká supermodelka Karolína Kurková vůbec poprvé... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Roláky: 8 inspirací a jedno peklo

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Že rolák není nudný jsem ukázala v předchozím článku. Samotný rolák... Celý článek


Reklama