Obchod s látkami v Ostravě

Nosfi

30.06.13 16:02

Pomalu se mi rozšiřuje nákupní seznam látek, které bych chtěla nakoupit a těžko říct, jestli se mi vyplatí poštovné z internetu. Pro své šicí pokusy nepotřebuju extra kvalitu, spíš cenu, která mne nebude mrzet, pokud to nezvládnu. Máte doporučení na nějaký obchod v Ostravě?
Nákupní seznam: Černá bavlna (ikea to jistí)
Tyl na spodničku
Nepříliš mačkavá směsovka na volnější kalhoty
Hezky barevná šatovka na pokusy


Reklama

 

No, galanterka u Sýkoráku (omrzlé přednasrané prodavačky, ale je tam relativně výběr), pak na Čs. legií naproti fildy je na rohu jeden textil (dražší, ale mají tam všecko) a další (povětšinou bytový, ale dají se tam najít i oděvní matroše). Toliko pro centrum. Nevím, jestli někde mimo mají lepší výběr a ceny.

Lienka77 +1435/-209

30.06.13 17:15

 

Látky v Lasu fungují, na tak malý obchůdek pěkný výběr- ale rozhodně tam nenajdete úplně obyčejné,levné látky. na šicí „pokusy“ spíše opravdu textil u Sykoráku :) u Dilecty už žádné další látky nejsou, pamatuji si jen na obchod vedle divadla- prodávali tam hotové oblečení XXXL a látky. Bohužel zrušeno. pár látek mají i na Nádražní ulici.Je to cca v půli cesty mezi tramvajovou zastávkou Elektrou a Stodolní(napravo, při směru jízdy z centra k nádraží)- nenápadný obchůdek s oblečením plus látky.

Další obchody by mně samotnou zajímaly, ale celkově je to bída. už mám spadeno, že vyrazím do Olomouce:http://www.ladyw.cz/

Olivera +975/-79

01.07.13 21:41

 

Na Sokolské u Sýkoráku mají dost velký výběr a občas i slevy, nějaké látky mají v Porubě blízko zastávky Vozovna ve směru do centra, jinak je to dost slabé, kdysi byly látky i v Lasu, ale nevím, jestli jsou tam ještě.

dagur +4203/-831

30.06.13 21:54

 

Ulice Čs. legií 4 - obchod Dilecta, a pak na stejné ulici jsou kolem něj další dva obchody s látkami, to ale nevím, jak se jmenují.

Kakajkokakajove +3015/-796

01.07.13 15:46

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

God save the Queen! Alžběta II. dnes slaví 91 let!

Dnes slaví britská královna Alžběta II. své 91. narozeniny, takže i... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek


Reklama