Oblečení na moje promoce

Tajanka83

24.04.15 19:10

Dobrý den. Potřebovala bych poradit s kombinací oblečení a doplňků na moje promoce. Mám na výběr dvoje šaty a jednu kabelku. Nemám ale moc cit na ladění oblečení. Pod oboje šaty budu pořizovat ještě spodničku…chtěla bych bílou abych ji mohla používat k oběma šatům.

K fialovým šatům chci sáčko nebo bolerko. Jsem bruneta. Co by jste mi poradili, jak to zkombinovat a doplnit? Barvu, typ bot, šperků, bolerka/saka a podobně? děkuji

PS: vkládám poprvé a napoprvé se mi stejná otázka ještě nedopsaná už uložila a neumím ji smazat.

 

Zajímalo by mne, kolik těch promocí hodláte mít, neboť plánujete-li jen jednu, tak by to bylo „oblečení na moji promoci“ a nikoliv „moje promoce“.
Hnědá kabelka se barevně nehodí ani k jedněm šatům. Volila bych černou kabelku, jakož i střevíce. Fialové šaty se mi zdají být vhodnější, rozhodně bych je už nedoplňovala žádnými nápadnými šperky, když jsou lesklé, a tudíž samy o sobě vypadají jako klenot. Líbí se mi na nich i ten černý páseček.

Miluna Mia +1276/-703

25.04.15 16:29

 

Taky mě napdalo kolik těch promocí bude. Pokud jedna, já bych volila ty jenobarevné. Mám ty samé jako Vy v barvě teal, podle mě vhodné jsou , spodničku bych na promoci nebrala.

AnaKarenina +4608/-1299

25.04.15 19:49

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Pozor na bambule v Zaře

Zřejmě letos nebude příliš studená zima, a tak se obejdeme bez... Celý článek

Poslední článek:
Boty do sychravého počasí: hadí vzory, krajky a špičaté polobotky

Při výběru bot svádíme věčnou válku. Chceme praktickou univerzální... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit