oblečení na muzikál - moje zkušenost

unkulinka

12.04.13 09:24

Ahoj, vím, že nepokládám žádnou otázku, ale chtěla jsem napsat svojí zkušenost s tím muzikálem. Pro ty, co by jako já někdy váhali co na sebe. Nevím jestli to nepatří spíš do diskuse, ale sem jsem psala otázku, tak proto to píšu sem.

Podle internetových diskusí se na scénách jako je Kalich, Goja music hall, atd atd,.. běžně chodí v džínách.

V hudebním divadle Karlín je to však jinak. Správně jsme zvolily společenské obleční. Ve společenském tam byla většina lidí. Ženy podpatky a spol. kalhoty, šaty, sukně. Muži oblek popřípadě slušné kalhoty a sako.

V džínách se tam objevily pouze dvě slečny (věk cca 18) a myslím, že jim bylo dosti trapně.

Takže do Karlína společensky :)
A mimochodem muzikál Aida doporučuji, .. byl dokonce potlesk ve stoje, což jsem viděla na muzikálu poprvé :)

 

Mám to tak, že i kdyby někde pravidelně všichni nosili džíny, já bych se oblékla společensky… jinak bych se musela sama před sebou stydět. A nikdy jsem si ještě nepřipadala overdressed - pokud příležitost vyžaduje společenské oblečení, nemýlím se já, ale ostatní, kteří v těch džínách přišli. :)

Pitseleh +3306/-1076

12.04.13 17:39

 

Já byla s mojí třídou také na Aidě. Všichni jsme měli šaty, sukně, halenky, podpatky a pánové oblek. Rozhodně jsme nebyli overdressed. Myslím, že jsme byli adekvátně oblečeni k dané situaci. Spíš mi bylo trapně za ty, kteří přišli v džínách nebo mikině. Když jdu na takovou událost, tak chci rozhodně vypadat hezky a ne si vzít džíny…

Lolaleeloo +11/-1

12.04.13 17:58

 

Moje zkušenosti s Karlínem jsou tedy diametrálně odlišné. Nešla jsem vyloženě společensky oblečená (šaty, pastelové punčochy, kozačky, střední kabelka), ale už tak jsem si připadala hodně overdressed. 90 % lidí džíny a mikiny, byly spatřeny i legíny s krátkým tričkem a gumáky, oblek jsem neviděla žádný. Ok, bylo to v zimě a byla strašná břečka, ale stejně…

Pandorra +376/-130

12.04.13 11:58

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Opravdu budeme zase nosit Crocsy?

Crocsy se vracejí na scénu! Tentokrát je z módního hrobu vytáhl... Celý článek

Poslední článek:
Chlupaté parky a vystrčené zadky. Které trendy z loňska se udrží?

Rok 2016 byl bezesporu rokem obrovských změn - ať už pozitivních,... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit