Oblečení věk 90 +

Azarewa

08.05.16 20:17

Dobrý den,
měl by tu prosím někdo z Vás tip, jak obléct pána ve věku nad 90 let, aby vypadal dobře, ale zároveň aby oblečení splňovalo některé věkem a zdravotním stavem dané podmínky?
Oblečení by mělo sloužit ke kratším procházkám ve městě a v parku. Problémem jsou drobné knoflíčky a složitější zapínání. Kvůli otékajícím nohám jsou potřebné volné nohavice.
Nevím, do kterého obchodu se vypravit, nezatracuji ani osvědčený e-shop, protože je stejně nereálné přesvědčit dědu, aby vyrazil a oblečení si zkoušel v prodejně.
Nemám ponětí ani o případném stylu - z oblečení, které nosí v současné době není jediný kus, který by si zasloužil nebýt vyhozen. Není tedy na čem stavět.
Budu vděčná za jakoukoli kostruktivní radu.


Reklama

 

Dobra ispirace se da nacerpat na Buck&Buck. Vybrala jsem nejake veci, ktere me zaujaly, treba kosile na suchy zip, kalhoty do gumy, …

Azarewa: Odpověď mi pomohla, děkuji!

MP_vinnie +3952/-957

09.05.16 10:06

 

Na zacatek bych zkusila tricko s limeckem, delsi vestu a kalhoty klidne do gumy z trznice. A pak si dedecek rekne, pokud bude chtit neco jineho, nebala bych se nejakeho obleku ze secondhandu.

Robena +16480/-2345

09.05.16 01:38

 

Já jsem otce oblíkala v normálních obchodech a to potřeboval vel xxl. Trika s límečkem, pěkné svetry, hodně věcí jsem kupovala v MS. Kalhoty do gumy jsem taky někde koupila v normálním obchodě, aby to nevypadalo jako tepláky.
Možná to bylo v Reserved, už si nepamatuju.

Azarewa: Odpověď mi pomohla, děkuji!

RenaLange +65824/-46174

09.05.16 09:10

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama