Obuv na podzim

shirla

13.09.13 11:39

Ahoj všem,
jelikož jsem už trochu zoufalá, nechám si poradit tady. Chtěla bych si koupit podzimní boty, ale z nabídky v obchodech jsem trochu zklamaná.
Požadavky: barva černá, podpatek nejlépe nízký max. do cca 5-6cm? (aby se v tom prostě dalo pohodlně chodit i s kočárkem, popř. běhat za dítkem). Nechci kozačky, ty mám v plánu koupit na zimu. Nelíbí se mi tová ta kopítka, nějak si nedovedu představit kombinaci s oblečením, nelíbí se mi ani k sukni, ani ke kalhotům úzkým. Nechci ani oxfordky-ty se mi líbí zase pouze ke kalhotům. Balerínky mám, „lodičky s přezkou“ taky mám (název jsem opsala z internetového obchodu). Líbí se mi např. viz obrázek, ale s těmi mám zase problém, že nevím, jaký kabát/bundu k nim nosit. Prosím o radu, popř. fotografie, i s čím lze kombinovat nebo kde v Praze koupit. Cena do 2tis-to ale musí být kožené. Jinak se spokojím s umělotinou.


Reklama

 

Sehnat se dají opravdu všude možně, Lasocki v CCC by měly i vydržet. Robustnější boty je dobře nosit s úzkými kalhotami, popřípadě k sukni, aby se to trošku vyvážilo a nedělalo to dojem „sloní tlapy“:
(A kopyto se píše s tvrdým y.)

shirla: Odpověď mi pomohla, děkuji!

jumbeee +19568/-6515

13.09.13 14:02

 

Spoustu takových bot mají v CCC.

Ladie +2064/-351

13.09.13 12:11

Dadoo +128566/-24809

13.09.13 12:23

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Blogerky v letech: Glamour styl a extravagance

O mladých módních blogerkách si přečtete na každém rohu. O starších... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Růžová je zženštilá a zelená pro citlivky. Co dělají barvy v naší hlavě?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Přemýšleli jste někdy o tom, co o vás říkají barvy, které nosíte?... Celý článek


Reklama