Odstranění cvočků z bundy

Petrunnka

29.03.15 20:16

Ahoj, potřebovala bych poradit, jak odstranit kovové cvočky/patentky z kožené bundy. Chci je vyměnit za jiné. Moc děkuji za rady:-)

 

Z vašeho dotazu není úplně jasné co chcete odstranit,ale způsob bude stejný.Cvoček je ozdobný,třeba na kapsách riflí,co nazýváte patentem budou asi druky tedy zapínání.At je to co jecto půjde to špatně.Druk má dvě části,v látce se nejdřív prorazí otvor a druk-nýt se přitluče,dostat ho ven je problém,dělala jsem to pomocí kladiva a kleští(před lety se druky dávalyvtéměř na všechno a občas se mi nějaký povedlo natlouct špatně a potřebovala ho dostat ven),můžete si zvětšit otvor v látce a nový pak nebude držet…Zkusila bych brašnářství a nechala si druky vyměnit,jsou na to líp zařízení.

Petrunnka: Odpověď mi pomohla, děkuji!

vlm +38034/-5717

30.03.15 09:44

 

souhlasím s výše uvedeným, pro děti jsem před lety tloukla druky do bundiček i sobě třeba do baloňáku, s větším úsilím se daly i vyndat, ale z kůže bych měla strach, v opravnách, kde berou kabelky, si určitě s bundou poradí líp. Nechávala jsem si už opravit dvě kabelky a větší tašku a byla jsem příjemně překvapená, že oblíbené věci, se kterými jsem se už loučila, vypadaly po opravě velmi pěkně

motiva +1203/-261

31.03.15 20:55

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Opravdu budeme zase nosit Crocsy?

Crocsy se vracejí na scénu! Tentokrát je z módního hrobu vytáhl... Celý článek

Poslední článek:
Chlupaté parky a vystrčené zadky. Které trendy z loňska se udrží?

Rok 2016 byl bezesporu rokem obrovských změn - ať už pozitivních,... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit