Odstranění cvočků z bundy

Petrunnka

29.03.15 20:16

Ahoj, potřebovala bych poradit, jak odstranit kovové cvočky/patentky z kožené bundy. Chci je vyměnit za jiné. Moc děkuji za rady:-)


Reklama

 

Z vašeho dotazu není úplně jasné co chcete odstranit,ale způsob bude stejný.Cvoček je ozdobný,třeba na kapsách riflí,co nazýváte patentem budou asi druky tedy zapínání.At je to co jecto půjde to špatně.Druk má dvě části,v látce se nejdřív prorazí otvor a druk-nýt se přitluče,dostat ho ven je problém,dělala jsem to pomocí kladiva a kleští(před lety se druky dávalyvtéměř na všechno a občas se mi nějaký povedlo natlouct špatně a potřebovala ho dostat ven),můžete si zvětšit otvor v látce a nový pak nebude držet…Zkusila bych brašnářství a nechala si druky vyměnit,jsou na to líp zařízení.

Petrunnka: Odpověď mi pomohla, děkuji!

vlm +39399/-6105

30.03.15 09:44

 

souhlasím s výše uvedeným, pro děti jsem před lety tloukla druky do bundiček i sobě třeba do baloňáku, s větším úsilím se daly i vyndat, ale z kůže bych měla strach, v opravnách, kde berou kabelky, si určitě s bundou poradí líp. Nechávala jsem si už opravit dvě kabelky a větší tašku a byla jsem příjemně překvapená, že oblíbené věci, se kterými jsem se už loučila, vypadaly po opravě velmi pěkně

motiva +1233/-268

31.03.15 20:55

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Šaty z H&M pomáhají čistit pláže od odpadků

Už delší dobu se snaží H&M posilovat svůj společenský kredit... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Nadpřirozené schopnosti módních blogerek

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Všimli jste si, že se i ty nejlepší blogerky podepisují na fotkách... Celý článek


Reklama