Oprava kalhot

Bugatti

15.08.13 00:25

Prosím o radu, jak opravit dole roztřepené nohavice u kalhot.
Jedná se o letní plátěné světle béžové kalhoty. Nohavice jsou v délce mírně roztřepené, což mne irituje, ale jsou velmi pohodlné a jinak zachovalé, nechci se jich zbavovat. Zkrácení nepřipadá v úvahu, délka nad kotníky mi nesluší.
Považujete za přijatelné, když úzký roztřepený pruh odstřihnu a délku olemuji vzorkovanou látkou, která bude obsahovat barvu kalhot? Abych zachovala délku, proužek by měl asi 3 cm. Kalhoty hodlám nosit na výlety, na zahradu, maximálně na cestu do místního obchodu. Dříve jsem tak kalhoty běžně opravovala, ale nevím, zda je to v dnešní době přijatelné na nošení jinam než doma.


Reklama

 

a viděla jste ty fotky, v čem je proi spoustu lidí v dnešní době přijatelné chodit?;) já byhc se toho vůbec nedála, udělat to tak, jak říkáte

z maloměsta +620/-169

15.08.13 09:07

 

Šikmý proužek přiměřené barvy i kontrastní to vyřeší poměrně snadno, pokud neseženete v galanterii, kupte si látku vhodné barvy a vyrobte si ho doma, není to nic těžkého, forma na jeho zažehlení se dá vyrobit z papíru http://scientificseamstress.blogspot.cz/…e-maker.html.
Případně nalátat tkaloun též přiměřené barvy, tj, nic neodstřihávat.

Moir +17898/-2749

15.08.13 09:09

 

Nemáte třeba podobnou látku? Pokud bych přidávala proužek, vybrala bych maximálně bílo-běžovou, nebo něco umírněného. Když už látku budete kupovat, můžete si k tomu udělat textilní pásek ve stejném provedení, ale za to už mě asi ostatní přispěvatelky zdrtí svým mocným hněvem, protože to budou považovat za přehnanou snahu o sladěnost.
Jestli jsou na zahradu a maximálně do obchodu, můžete tam dát třeba svítivě zelenou s kytičkama a tvářit se, že je to vtip. :)

Nosfi +351/-137

15.08.13 07:29

 

Dnes se už moc neopravuje, ale chápu vás, také mám své oblíbené oblečení.
Já bych na nastavení a zalemování nevolila nic se vzorem, ale jednobarevnou látku, co nejbližšího odstínu a materiálu, jako jsou původní kalhoty. Vzhledem k tomu, že se dnes nosí různé trekingové kalhoty i běžně do města se schválně našitými kapsami, záplatami a lemováním z kontrastního materiálu, chodila bych v opravených všude, kam vám to cit dovolí.

Zoe +2675/-397

17.08.13 11:07

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama