Oslava ve stylu 60. léta

MP Barinka

11.02.14 00:13

Hezký večer,
pro maminku k padesátinám chystáme velkou rodinnou oslavu ve stylu šedesátek. Matnou představu co si vzít na sebe bych měla, problém je, že jsem v 7. měsíci těhotenství a moje možnosti jsou tak značně omezené.
Pokud byste měli konkrétní tipy, ideálně i s návrhem, kde pořídit, včetně doplňků, budu ráda.
Ještě upřesním, oslava bude v domácím prostředí, takže nic příliš formálního. Ráda bych šaty, k tomu výrazné korále, naušnice, šátek do vlasů…
Jedny ze šatů, které mám přímo doma a vejdu se do nich jsou tmavě modré s bílými puntíky a půlkolovou sukní. Pas je posazený výš, nad linií břicha. Ale nejsem si jistá, jestli to nejsou spíš léta padesátá? Ale když nebude zbytí, alespoň to bude retro :-)
Předem děkuji, Bára

 

Dobrý den,
taky jsem byla do nedávna těhotná, tak mám snad pořád „v oku“ co takové postavě sluší. Když se řeknou 60 léta vybaví se mi mini - minišaty, minisukně do A, boty se širokým podpatkem na platformě. Pokud máte hubené nohy a neotékáte, šla bych tímto směrem. Hubené nohy totiž vyváží bříško. Napadají mě takové ty typické šaty hodně ke krku v podstatě nevypasované, mírně do A, ale krátké (Co je nahoře zahaleno, je odhaleno dole :-)). Pokud ne šaty, pak mě napadají opravdu široké zvonáče třeba z nějaké hodně výrazné látky ( i když to už bychom možná byli spíš v letech 70tých). Rozhodně bych si taky pustila film Rebelové, třeba Vás tam něco „trkne“. Kostýmy tam byly dotažené fakt k dokonalosti včetně účesu i make-upu.
Co se týče šatů s kolovou sukní, neviděla jsem Vás v nich a ani nevím, jak přesně vypadají, takže nemohu soudit, ale řeknu Vám svou zkušenost. Už jsem zde jednou psala, že za celé tehotenství jsem nabrala jen 3 kila, synek rostl a já jsem kromě břicha jinde hubla. Díky tomu jsem po celou dobu nosila svoje původní oblečení, ale ne vše mě slušelo. Konkrétně šaty s kolovou sukní po kolena mě změnily na mamuta naklonovaného s velrybou a ani zvýšený pas to nezachránil. Putovaly na dno skříně a provětrám je zase letos.

AnaKarenina +4634/-1304

11.02.14 13:59

 

V šedesátých letech nosily i těhotné a nikoli nejmladší ženy minišaty, někde jsem měla fotku těhotné maminky v šatech nahoře do sedla, vpředu s protizáhybem a mašličkou nad ním, ale nikde ji nemohu najít. K tomu boty s tupou špičkou na širším podpatku, i když na začátku šedesátek se nosily spíš špičaté. Do vlasůsi klidně vezměte čelenku nebo šátek jako čelenku, možná seženete i retro sluneční brýle.

dagur +4064/-805

11.02.14 21:24

 

Myslím, že byste si klidně mohla vzí ty, co máte doma, puntíkované, anebo mrkněte na tyhle:

http://www.happymum.cz/…a-dress.html

http://www.happymum.cz/…y-dress.html

tryska +156/-68

17.02.14 09:15

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Šaty pro Melanii Trumpovou

Svět napjatě očekával, jaké šaty si nová první dáma USA oblékne na... Celý článek

Poslední článek:
Chlupaté parky a vystrčené zadky. Které trendy z loňska se udrží?

Rok 2016 byl bezesporu rokem obrovských změn - ať už pozitivních,... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit