Pánské košile a obleky - kam na ně?

Rabbit-Heart

05.09.12 21:31

Milé pekelnice a pekelníci,

přítel by si rád koupil nový oblek a taky nějaké košile, případně nechat si ušít oblek na míru. Máte tipy na dobré kamenné obchody (Olomouc, případně Brno) a krejčovství? Samozřejmě půjdeme i do Blažka a podobně, ale pokud byste věděli o něčem dalším, budeme moc rádi. Díky za odpovědi :)

 

V Brně mi tady byl doporučován ateliér Mahdall (ale přímou zkušenost nemám).

Ohledně košil - možná by stálo za to zkusit košile na míru od Le Premier (pokud se přeměříte, lze kompletně objednat u nich na internetu).

A pro ten pánský oblek zkuste místní diskusi o výběr obleku - rad je tam docela hodně, snad pomůže :-)

idp +1002/-270

05.09.12 22:23

 

Blažek nabízí šití na míru, ale nemám s tím zkušenost a tak nevím, zda to za těch 2500,– stojí. Jinak můj muž nakupuje košile jedině v Pietro filipi, mají slim střihy, které krásně sedí nejen naštíhlé postavě. Má odtamtud i oblek, několik let, stále krásný.

kayav +87167/-22731

06.09.12 13:29

 

Záleží, kolik by do toho přítel vrazil a zda má postavu spíše konfekční nebo bude lepší oblek na míru. Na košile doporučuji jednoznačné Dům značkové módy, mají tam dost značek a většinou i docela znalé prodavačky. Košile se dají sehnat kolem 1500 a jsou moc krásné, (Doporučuji Olymp, Strelson), Pietro filipi je taky fajn, ale mají menší výběr. Oblek můžete zkusit v obou těchto obchodech, ale to už je dražší záležitost. Jinak na levnější oblek se osvědčil Luigi, nečekejte vlnu, ale za ty peníze je to dobré. Mají tam samostatně kalhoty a saka a ne drahé (přímo značka Luigi). Nevím jak Brně nebo Olomouci, ale asi to bude podobné jako v Praze. hodně štěstí

lueur +294/-43

07.09.12 00:36

 

Moj manžel ma výbornu skusenost s oblekmi Vývoj Trešť - www.vyvoj.cz.
Sú síce drahšie, ale kvalita prvotriedna a perfektné spracovanie. Manžel ma neštandartnú postavu - vysoký a veľmi štíhly, s dlhými rukami a zohnať košeľu v konfekcii je pre neho takmer nemožné, takže si tu dáva šiť aj košeľe a spokojnosť.

pabylka +16125/-2512

07.09.12 21:28

 

Tak oblek si nechal brácha ušít na míru od Bandi a cenově to vyšlo hodně dobře, ale je pravda, že měl studentskou slevu. Jinak košlile kupujeme na netu http://www.kosile-kvalitni.cz/.

Jani.B +0/-12

22.05.14 12:53

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Opravdu budeme zase nosit Crocsy?

Crocsy se vracejí na scénu! Tentokrát je z módního hrobu vytáhl... Celý článek

Poslední článek:
Řetězce bez vlastních nápadů. Okrádají návrháře?

Pamatujete na slavnou scénu s modrým páskem z Ďábel nosí Pradu?... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit