Pánské plavky

Renee

09.07.16 16:59

Vážení, vážně je nezbytně nutné, aby únosné pánské plavky měly volný, šortkovitý střih?

Když nosí velmi štíhlý muž s atletickou postavou plavky na tělo, tj. z obepnutého úpletu, střižené s krátkou nohavičkou, připadá mi to OK, vypadá to sportovně.

Ale tuhle jsem byla poučena, že je to jen o stupínek menší peklo než plavky střihnuté jako slipy.

Nějak se mi to nezdá, takže konzultuji a díky za postřehy.


Reklama

 

Zakázané kraťasové plavky na bazénech a plaveckých stadiónech jsou čistě z praktických důvodů, nikoliv z estetických. Slečna/paní se ptá vyloženě na vzhled, takže zkusím odpovědět mužským pohledem.
„Slipové“ plavky průser nejsou, ovšem chce to správný střih takových plavek, protože u slipových plavek se muž pohybuje na velmi tenké hraně, mezi totálním fiaskem a dobře vypadajícími plavkami. Jsou slipové plavky, které svým střihem vypadají dobře (v drtivé většině drahé modely) a pak většina takových, které špatně (v drtivé většině obyčejné levné). To samé plavky ve stylu pánských boxerek, prostě musí mít moderní střih, barvy a celkový vzhled. Ale hlavně, na oboje musí mít dotyčný skutečně hodně dobrou postavu, jinak to nevypadá moc dobře. Zkusím pár foto ukázek. Černé slipové j- ŠPATNĚ, bílé slipové - OK. Pruhované boxerky - OK, modré boxerky - ŠPATNĚ
Kraťasové plavky jsou takové nejmenší zlo a sluší prakticky každému, proto jsou nejpoužívanější a i momentálně tak nějak nejmodernější.
Shrnuto podtrženo: Na slipové plavky musíte mít sebevědomí, postavu a velmi dobrý vkus, to samé na plavky ve stylu pánských boxerek, Kraťasové plavky si může vzít prakticky kdokoliv, i když je na bazénech z praktických důvodů nevidí rádi.

Dony Rafin +9201/-2297

09.07.16 23:14

 

Nejsem expert na plavky, ale myslím, že s obepnutými plavkami je problém hlavně v USA (a možná ještě někde v cizině?). Myslím, že u nás je to spíš obráceně - např. v plaveckém bazénu v Hořicích máme u vchodu instruktážní foto a ty „americké“ kraťasové plavky jsou tam naopak škrtnuté a jako vhodné jsou označené „normální“ elastické plavky s nohavičkou nebo i bez.

linda21 +1880/-436

09.07.16 20:36

 

Ten, kdo Vás poučoval, neměl pravdu, nízké elastické plavky s nohavičkou jsou dost velkým hitem.

Lucelle +3128/-1358

12.07.16 21:46

 

Super téma, právě s přítelem řeším výběr nových plavek, bohužel ač je štíhlý a má pěknou postavu, tak jaksi nemá zadek. Nevím jak to napsat, ale má problém, že nemá klasické boky, kde by mohl mít normální plavky, takže má všechny výše a to nevypadá dobře. Neporadil by někdo vhodný střih a kam zajít (cenově klidně vyšší - snad budou zas na pár let :-) ), přede díky.

Startinka +52/-78

14.07.16 12:09

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

God save the Queen! Alžběta II. dnes slaví 91 let!

Dnes slaví britská královna Alžběta II. své 91. narozeniny, takže i... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek


Reklama