pánský jarní svrchník

elva

29.03.16 21:29

Dobrý den,
potřebovala bych tip, co koupit manželovi do práce. On je klasický it pracovník z vtipů, ale dost tvárný a snaží se. Pracuje v bance na vysoké pozici, ale oblek má jen na meeting. Jinak se usadil v košili a chinos, ale tápeme jaký svrchník, aby konečně zatratil softshelovou bundu.

Jinak postavu má konfekční L.

Děkuji


Reklama

 

Vybrala bych klasický trenčkot. Fotky jsou ze Zary, ale pokud chcete investovat víc peněz, kupte Burberry. Na takovou tu zlatou střední cestu navštivte Van Graaf, budou mít na výběr z několika značek. A u dospělých mužů se mi trenčkot víc líbí bez pásku.

999 +10326/-1588

30.03.16 09:09

 

Já bych doporučovala zkusit hrubé tvídové sako. Sako (myslím takové to pohodlné se „záplatami“ na loktech) se dá nosit od jara do podzimu. Pro chladnější zimní dny kvalitní vlněný kratší kabát, v sychravých větrných dnech je pohodlné kvalitní kožené sako apod. Záleží i na tom, zda chodí do práce pěšky, MHD nebo jezdí autem, delší svrchník je totiž při jízdě v autě dost nepohodlný.

LEVEBE58 +789/-380

30.03.16 23:46

 

Myslím, že člověku, který potřebuje kabát na chození a ne na kartáčování, může maximálně vyhovovat tvíd. Mám ten materiál nejradši, jen je v posledních letech problém sehnat v konfekci kvalitní. Ale dá se. Syn, který taky předtím nosil jenom bundy, si koupil tvídový tříčtvrťák a je s ním velmi spokojen.

benyka +65559/-18358

30.03.16 08:49

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek


Reklama