Pelerína a její praktičnost

VeruP

25.08.13 11:46

Chtěla bych si pořídit pelerínu jako je na obrázku, přijde mi to jako nadčasový kousek, který se v šatníku rozhodně neztratí. Ale mám strach, abych měla „volné“ ruce, aby ty díry nebyly v úrovni nadloktí, tzn. ruce bych musela mít stále upažené a fungovat jen od loktů dolu :-) ev. pokud bych v tom chtěla normálně fungovat, aby nemusela být rozepnutá…snad jsem to popsala správně… Máte s tím někdo zkušenosti, jak se to nosí?

 

Měla jsem před lety pelerínu. Je fakt, že jsem v ní sice sklízela obdiv, ale praktičnost nic moc. Pokud je větší zima, musíte se pod ní pořádně nabalit, protože zespodu fouká :-), pohyb rukou je trochu omezený a co mi vladilo nejvíc - kabelku jsem mohla nosit pouze v ruce.

audrey t. +1486/-530

25.08.13 14:36

 

Já mám pelerínu a oceňuji ji hlavně v období, kdy je ráno na zimní kabát a odpoledne na sako. Nosí se mi dobře, jenom je trochu problém s kabelkou. Její výběr vám to drasticky omezí. Ne přes rameno, cross body vypadá strašně, v ruce je zase velmi nepraktická, takže jedině na předloktí…

Danielle.Warheit +5524/-1788

26.08.13 14:43

 

Souhlasím a audrey t., na teplý podzim možná, ale v zimě Vám tam bude foukat a bude Vám zima na ruce. A kabelku jedině v ruce nebo na předloktí, přes rameno to asi nepůjde. Tady v Česku ji moc neužijete, nosila byste ji tak max. měsíc, předtím by na ni bylo teplo a potom zima. Ale vypadá to krásně, to jo.

Viktorie H. +5796/-1919

25.08.13 16:13

 

Pelerínu mám a letos jsem ji ještě vůbec „nevyvětrala“. Napřed byla zima a pak zase hned moc teplo. Unosila jsem ji jindy přes kalhotový kostým, resp. sako plus kalhoty nebo sukně, ale pravdu mají ostatní dívky, fouká pod ni a moc příležitostí, kdy ji nosit, není.

dagur +4063/-805

25.08.13 22:50

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Opravdu budeme zase nosit Crocsy?

Crocsy se vracejí na scénu! Tentokrát je z módního hrobu vytáhl... Celý článek

Poslední článek:
Chlupaté parky a vystrčené zadky. Které trendy z loňska se udrží?

Rok 2016 byl bezesporu rokem obrovských změn - ať už pozitivních,... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit