Plátěný batoh do školy

Nordlyseet

04.09.13 15:48

Pěkný den,
hledám nějaký hezký a dostatečně objemný batoh do školy (jsem na VŠ a vláčení několika kil v tašce přes rameno si chci aspoň některé dny odpustit). O nabídce v našich obchodech vůbec nemám přehled. Chtěla bych nějakou neutrální barvu, spíš tmavší. Svoji představu přikládám. Nezahlédli/y jste někde něco podobného? Díky.


Reklama

 

Zdravím,

líbilo by se Vám toto?

nebo

Uvnitř mají kapsu na notebook, vyztužené popruhy a záda. Pohodlně se nosí a vejde se tam dost věcí. Sehnat se dají na ASOSu nebo na Freshlabels.cz

Btw. hrozně se mi líbí podšívka!

Nordlyseet: Odpověď mi pomohla, děkuji!

taisao +846/-58

04.09.13 21:01

 

Pořízením plátěnýho batohu, do kterýho v podstatě nejde dát A4, aniž by se tvarově nedeformoval si asi moc nepomůžete… http://www.asos.com/…product.aspx?… Zkusila bych spíš něco takovýho, je asi dražší, ale řekla bych, že to má smysl.
Z kamenných obchodů bych zkusila Topshop, teď jsem viděla takovej károvanej v Pull'n'Bearu, a rozhodně je mají na Hlaváku v Praze (ten obchod je i Palladiu a určitě všude možně) v takovým tom cetkovým obchodě, myslím, že se jmenuje Claire- je nahoře, jak je Burger King hned pod hlavní cedulí s odjezdama.

llolla +20277/-3414

04.09.13 19:36

 

Na ebay seženete podobný batůžek velmi levně. Klíčová slova backpack, bookbag, rucksack.

MorusRubra +6259/-1082

04.09.13 17:33

 

Mají teď v kolekci HM - řekla bych hodně podobný jak uvádíte. Zkuste mrknout tam!

TeaTereza +31933/-12273

05.09.13 15:12

 

Nechce se mi tahat kvicht v ruce proto si to hodím jako pytel na záda?
Nevybrala bych si ani jeden z výběru.
Buď bych investovala do nějakého pěkného městského elegantního batohu - Samsonite vydrží dlouho, i když je drahý tak se celkem vyplatí.
Nebo bych alespoň řešila výstuhu zad, protože není nic pitomějšího, než když člověka tlačí hřbet knihy a pokud bude potřeba dát do batohu víc věcí tak záda budou s takovým vakem na zmije bolet stejně jako s taškou přes rameno.
Pokud není nezbytně nutné aby batoh působil elegantně a stačí jen to, že je celkem pěkný, tak bych za sebe volila Corazon Hiker - zbytečné pásky se z něj dají sundat, má dobré vystužení zad a popruhů přes ramena, několik dobře umístěných kapes a boční síťky na lahvičku s pitím a drobnosti.

solei +585/-543

05.09.13 12:48

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dior v Tokiu sází na sakurové květy

Luxusní značka Dior otevřela svůj největší obchod v dalekém Tokiu.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek


Reklama