Plesové šaty výšky 150cm

Kebby

01.11.15 09:53

Dobrý den,
už delší dobu si lámu hlavu jaké šaty si vzít na honosnější ples. Mám bohužel pouhých 150 cm, normální postavy souměrné postavy. Krátké, které aspoň částečně mě prodlužují se nehodí a v dlouhých vypadám jak trpaslík. Tento problém neřeším jen v plesovém oblečení. Jak být elegantní a přitom se nezmenšit více než jsem?
Děkuji za rady a přeji hezký den
 KEbby


Reklama

 

Největší problém bude asi sehnat šaty, které budou mít pas v pase, při této výšce je to docela problém. Pokud vzor, tak samozřejmě podélný a rozhodně ne dortovo-šlehačkovou sukni, je potřeba, aby vám kopírovala křivky. No a samozřejmě podpatky - pokud je nejste zvyklá nosit, zkuste aspoň 5-7cm a taneční boty, jsou pohodlné už od prvního obutí.

Kebby: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Solathis +17130/-3428

01.11.15 11:08

 

Kromě šatů, co budou mít pas v pase, by mohl dobře vypadat i empírový střih. Vyhnula bych se černé a zbytečně temným odstínům. Vyberte si barvu, ve které zazáříte. Drobnějším ženám často sluší šaty bez ramínek (když vyhledáte např. Natalii Portman), musí to ale sedět… Kdo stojí o to si pořád popotahovat šaty? Byla bych určitě pro výstřih. Drobné ženě určitě neprospěje, když v šatech „plave“, nebo když mají šaty snížený pas. Typická kombinace vysokého korzetu a šlehačkové sukně jsou v tomhle případě průšvih. Často vypadá u drobných žen s křivkami hodně dobře, když jsou šaty po kolena přiléhavé a od kolen dolů se teprve plynule rozšiřují. (Netuším, z čeho to musí být a jestli v tom jde tancovat valčík.) Mrkněte se, v čem vypadají dobře drobné celebrity, třeba i Shakira… Je sice fakt, že jsou ty fotky většinou z akcí, kde se jenom pózuje (klidně na 15 cm podpatcích), ale člověk může vyhodnotit, co dělají jaké šaty s danou postavou.

Kebby: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Veroniq +3422/-406

02.11.15 16:08

 

Mně se na stejnou výšku postavy osvědčil střih šatů „za krk“, něco podobného jako na obrázku, z matnějšího splývavého materiálu. Určitě bych se vyhnula sníženému pasu a těžkým aranžovaným sukním.
Pokud máte křivky, můžete si dovolit i přiléhavější siluetu sukní, Salma Hayek taky není vysoká a přitom jí dlouhé šaty sluší.

Kebby: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Krysík +693/-79

04.11.15 14:12

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek


Reklama