Podkolenky

Štrampla

11.10.13 13:01

Ahoj :) všude v obchodech se začínají zase objevovat pletené zimní podkolenky k sukni. Moc se mi líbí, ale nejsem si jistá, jestli jsou pro mě. Měřím 166cm a mám pocit, že když si obleču sukni nad kolena, k tomu podkolenky a kotníkové boty, tak si akorát zkrátím ještě víc nohy. Je to tedy jen pro dlouhé hubené nohy?
Něco takového:
 http://www.hm.com/…roduct/18372?…


Reklama

 

Myslím, že záleží především na tvaru nohou a jejich poměru k tělu, to s výškou až tak nesouvisí. Na klenutých lýtkách se mi to nelíbí. A stejně jako kozačky, lépe vypadají těsně pod kolena nebo na ně, než když končí uprostřed lýtka.
jumbeee +19568/-6515

11.10.13 17:38

 

Kupte si je (to vás nezrujnuje), oblečte si je včetně sukně, bot, zkrátka celého outfitu a podívejte se na sebe do zrcadla. Jak se cítíte? Jaký máte z celkového oblečení pocit? Pokud má člověk aspoň trochu sebereflexe, pozná jestli to je nebo není ono. Podle toho se zařiďte. Jiné to bude na hubené postavě, jinak to bude vypadat na krypré postavě …
Móda totiž má i spoustu zažitých steretypů, kterým je snadné podhlednout. Příkad: Já s postavou hrušky jsem si myslela, že pouzdrovka není pro mě. Byla jsem hodně překvapená, když jsem si ji jednou zkusila, a k tomu halenku zastrčenou dovnitř a vůbec to nebylo špatné. Naopak. Pocitově se lépe cítím v áčkové sukni, ale i pouzdrovku snesu, jen tomu musím uzpůsobit vršek…

Harmonika +3114/-467

11.10.13 17:35

 

měřím podobně, o trochu míň, a pod i nadkolenky nosim… A to musim podotknout ,že mam silnější lýtka. V případě menšího vzrůstu je lepší je nosit s podpatky, které nohy naopak opticky prodlouží a pak podle mě není problém :)

Pinx +1440/-552

20.10.13 20:28

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Netradiční svatební šaty v barvě zpěněného moře

Léto je v plném proudu a spolu s ním i svatby. Každá žena má vždy... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Nezapomenutelné filmové kostýmy

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Ve slavných filmech vždy najdete také výjimečné šaty. Mezi ty... Celý článek


Reklama