popolnočné retro šaty - aké doplnky?

mika251

19.02.15 11:30

Ahojte :)
Do tretice prichádzam s prosbou o radu v súvislosti s mojou svadbou (ale už fakt naposledy :D)

Kúpila som si retro šaty na prezlečenie po polnoci, som z nich úplne unesená, ale neviem, aké k nim zvoliť doplnky - náušnice, prípadne niečo na krk. Účes bude svadobný, s tým sa už nedá nič robiť, ale budem mať vlasy v nízkom drdole, tak to snáď nebude úplne nevhodné.

Spodnička je čierna, topánky červené s čiernym lemom.
Budú sa hodiť telové silonky?
Budem vďačná za nápady a inšpirácie.

 

Spodnička a boty (lodičky) by mohly být i bílé (krémové) v barvě puntíků, bylo by to jemnější, navíc, když je to na svatbě. Nebo nechte červenočerné boty a pořiďte bílou spodničku a ty rukavičky - dobrý nápad. Černé síťované bych rozhodně nebrala (jinak shoda s Holkazpodkroví), černé čtverečky by se mi tloukly s bílými puntíky. Punčochy tělové nebo tělové se švem. Červená s černou by mohla působit až hodně šantánově, prvoplánovitě.

JarkaJ +4532/-973

19.02.15 16:22

 

Mě z první napadá, že bych nebrala černou spodničku - bude to už takový kýč. Radši bílou. Hodně černé a červené bude podle mě působit jako urputné ladění. Místo tělových bych vzala černou síťku jemnou (do retra) a nebo se švem (ty v tělové). Už bych nepřidávala víc černé ani červené. Nějaká perlička v uších možná by se ještě snesla… Dala bych ale zase třeba krátký rukavičky - možná krémový nebo bílý :) prostě aby to nebyla jen černá a červená. Snad mi rozumíte.

Holkazpodkroví +2862/-766

19.02.15 13:38

 

Kombinace černé a červené je sice hezká, ale nikoliv 50 procent na 50 procent. To se ze zajímavé stává vulgární a šantánová. ROZHODNĚ BYCH SI NEVZALA BOTY, KTERÉ JSOU U OBRÁZKU!!! Souhlasím s JarkouJ, bílé lodičky, bílá spodnička, tělové punčochy nebo tělové se švem. Náušnice malé perličky ale s dalšími šperky bych to nepřeháněla. Puntíky a ta mašle jsou zdobné dost.

Clementin +252/-106

20.02.15 19:22

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Donna Karan na své knižní cestě

Chvíli před Ditinou knížkou vyšla na podzim u téhož nakladatelství... Celý článek

Poslední článek:
Řetězce bez vlastních nápadů. Okrádají návrháře?

Pamatujete na slavnou scénu s modrým páskem z Ďábel nosí Pradu?... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit