Poraďte ;)

Domisekk

14.05.16 00:06

Ahoj holky, prosím.. koupila jsem si tyto šaty na svatbu.. jdu jako host, ale predto nevim s čím je nakombinovat máte nějaký typi?


Reklama

 

Kupte si jiné šaty, pokud se tedy nejedná o vysoce neformální svatbu ve stylu „grilujeme na zahradě a při té příležitosti se necháváme oddat“. K těmto se pak budou hodit letní sandály a kabelka vcelku jakékoli barvy, chcete-li něco nenápadného, pak v bílé, případně pudrové, „klasická“ kombinace je s červenou nebo korálovou, klidně si můžete troufnout i na oranžovou nebo žlutou. A jen na okraj: hrstička interpunkčních znamének a znalost pravopisu by se šikla.

Domisekk: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Betty J. +32590/-3888

14.05.16 09:25

 

Ty šaty Vám za prvé vůbec nesedí a za druhé se na svatbu zrovna moc nehodí. Ale jestli už v nich musíte jít, tak bych je zkombinovala asi s nude/bílými lodičkami a psaníčkem ve stejné barvě. Ze šperků jen náušnice popřípadě prstýnek.

Domisekk: Odpověď mi pomohla, děkuji!

shoeslover +800/-171

14.05.16 02:02

 

Začnu od začátku- na svatbu, jsem li žena (a nejsem nevěsta) se nehodí 2 barvy, černá a bílá, vy máte pro jistotu obě. Vzor šatů vám nelichotí, zbytečně vám přidává kila. Střih je značně pytloidní, celkově to na mně působí jako letní šatky na plovárnu. Nemůžu soudit podle jedné, a nepříliš kvalitní fotky, ale takhle to vidím já- za mně, vyberte si něco jiného.

Domisekk: Odpověď mi pomohla, děkuji!

pani walewska +1459/-171

14.05.16 11:02

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama