Pouzdro na ples

pipla

08.02.13 02:14

Zdravím, pekelnice! Tuším, že mnoho z vás krčí čelo a kroutí hlavou už při čtení tohoto nadpisu… Ovšem, dostala jsem se do celkem prekérní situace. V sobotu mám jít nečekaně na ples v malém městečku a zřejmě mám na výběr jen pouzdro černé barvy podobného typu jako na obrázku, tzn. ke kolenům,z obyčejné látky a s podobným zdobným detailem na prsou. Chtěla bych vědět, jestli by jít v těchto šatech podle vás bylo spíš faux pas a bude lepší na akci snad ani nechodit, nebo jestli je možné šaty něčím vylepšit, nebo jestli mám zvážit běhání po obchodech za pět minut dvanáct, které z duše nesnáším? Moc vám předem děkuji za rady.


Reklama

 

Pokud jsou šaty ze slušné látky, dosahují skutečně až ke kolenům a vy na ten ples opravdu chcete jít, zůstala bych u nich. Zkuste si k nim vzít třeba stříbrné nebo zlaté lodičky a psaníčko, podle toho, jaký jste barevný typ (a taky podle toho, co máte doma samozřejmě) a ze šperků výrazné náušnice a třeba i nějaký ten náramek, klidně ať se to třpytí, aspoň to šaty trochu pozvedne. Samozřejmě by to všechno mělo být v ideálním případě nějakým způsobem sladěné. Předpokládám, že se nebude jednat o žádnou obzvláště hogo fogo událost (tím nechci říct, že je jedno, v čem tam kdo půjde, ale formální šaty ke kolenům se snad nějak snesou a není potřeba pátrat po velké večerní toaletě), takže bych to nějak zásadně nehrotila. Problém je, že se vám v šatech, zvlášť pokud dosahují až kus pod kolena bude možná hůř tančit. Vzhledem k tomu, že jsou šaty hodně jednoduché, byla bych ale kritická k materiálu, opravdu se ujistěte, že nebudete na plese vypadat jako úřednice, která se zapomněla doma převléct.

Lisa. Ginmi +1324/-173

08.02.13 02:47

 

Já myslím, že s nějakými pěknými doplňky, jako jsou výrazné náušnice, náramek, náhrdelník (zase asi ne všechno dohromady), to bude pěkné a na nějaký menší ne tolik formální ples dostačující. K tomu pěkné lodičky a psaníčko, ideálně ve výraznější barvě…Ale teda pokud chcete i tancovat, šla bych se podívat do nějkého obchodu, protože v tomhle budete moct akorát elegantne postávat nebo sedět.

Alenka.p +1008/-91

08.02.13 07:09

 

Mám zkušenost, že pokud něco sháním ve spěchu a na posledním chvíli, nechám se unést pocitem, že něco prostě koupit musím, většinou to nedopadne dobře.
Ty šaty vypadají dobře a pokud se trochu odvážete v doplňcích ( ty by se koupit asi daly snáze, pokud nemáte) bude to ok.

Caralina +10233/-1842

08.02.13 15:44

 

Do Opery nejdete, takže myslím, že by to šlo. Ostatně, dá se s nimi ještě vyhrát. Boty, šperky, účes a hned to bude vypadat jinak.

aailyyn +7984/-1727

08.02.13 14:20

 

Mezi uniformou na malém městě - černé kalhoty a topík, budete v těchto šatech za hvězdu. :-D

eriam +6785/-533

09.02.13 00:08

 

V podobných jsem loni v nouzi absolvovala jeden myslivecký ples a byla jsem skoro overdressed :) Podle etikety to sice není, ale tancovat se v nich dá a aspoň nejsou vulgární. Na nějaký reprezentativní ples si v klidu vyberte ty správné později :)

Summ +12/-2

11.02.13 16:58

 

Hezký večer, Černé pouzdrovky jsou dosti univerzální kousek oděvu…pro tuto příležitost jsou dle mne,vhodné…doladit doplňky a hurá do akce !!…jinak Váš dotaz si protiřečí…na akci by jste šla…ale doladit doplňky…tedy prošmejdit))) obchody-to se vám nechce…
Něco za něco…pokud chcete být za kočku,tak se budete muset přemoci a vyrazit do terénu!!
Takže šťastný lov a ať Vám to sluší!!!!!

Nadya +1807/-606

08.02.13 21:35

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama