Pouzdrová sukně v zimě

Feltbeat

04.01.13 22:58

Ahoj, je mi 17 let a strašně ráda nosím sukně a nechci se jich vzdávat ani v zimě.. chtěla bych poradit, co mám nosit k pouzdrovým sukním v zimě. Samozřejmě venku mám kabát, ale když mi je třeba zima i v budově, tak nevím, co se hodí. Děkuji za rady.

 

Mám stejný názor jako příspěvky přede mnou. K úzké sukni nic dlouhého,naopak halenky dovnitř, nebo jen do pasu,zkrátka úzká sukně je elegantní a je pěkné ji nechat vidět celou,protože dělá krásnou ženskou linii. Často ráno potkávám paní která nosí úzkou sukni a krátké jakoby paleto a moc jí to sluší. Za mých mladých let se nosila úzká sukně a vypasovaná vestička do pasu. Dovnitř se nosila košile,nebo rolák ( ale to už je sto let,ach jo ). Navíc tahle sukně sluší i těm " prdelatějším " Jsou v ní kus ženský :-)

eriam +6708/-532

05.01.13 08:24

 

Svetr. K pouzdrovým sukním obecně nevypadá pěkně, když něco visí přes ně, takže buď svetr úzkého střihu, abyste mohla dát sukni přes, nebo krátký, do pasu (a pod ním samozřejmě slabší vršek zastrčený do sukně, aby vám neumrzly ledviny). Pouzdrové sukně jsou docela formální kus oblečení, takže bych volila něco jednoduššího a spíše elegantního. Pak už stačí jen teplé punčochy a bude vám fajn ;-)

Lisa. Ginmi +1321/-173

04.01.13 23:09

 

Mne sa k puzdrovej sukni krásne hodí peplum, možno v zime skôr v podobe svetríka alebo topu s dlhým rukávom (taký svetrík mám z FF a top z HM).

SofiaElla +119/-31

05.01.13 11:39

 

Sako. svetr osobně nosím k pouzdrovkám jen jeden - s velkým límcem a zavazováním v pase, s úzkou siluetou a to jen v případě, že je fakt velká zima. právě proto, že pouzdrová sukně sama o sobě je docela formální, tak sako k ní sedí stylově nejvíc. akorát taky nejlíp krátké do pasu a úzké, ne dlouhý blejzr. když to chci trochu odlehčit nosím fialové z jemného manžestru. nebo třeba úzký svetřík - rolák a zastrčit dovnitř.

vrtule_vrtule +274/-48

04.01.13 23:47

 

Svetr, sako, rolák. Záleží na konkrétní sukni a příležitosti:-) Chválím vkus:-)

Ant. +1599/-333

05.01.13 13:25

 

Nosit svetr do úzké sukně, to bych vypadala jako bečka. Já používám jak lyžařské pullovery, tak cardigany a někdy i takové ty rozevláté, zavinovací neforemnosti. Pokaždé to sukni dá jiný rozměr - někdy sportovnější, někdy uvolněnější, někdy oficiální. Omezovat se jenom na vypasované vršky (k vypasovanému spodku) mi přijde zbytečně úzkoprsé.

durduin +365/-143

05.01.13 14:42

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Šaty pro Melanii Trumpovou

Svět napjatě očekával, jaké šaty si nová první dáma USA oblékne na... Celý článek

Poslední článek:
Chlupaté parky a vystrčené zadky. Které trendy z loňska se udrží?

Rok 2016 byl bezesporu rokem obrovských změn - ať už pozitivních,... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit