Pouzdrová sukně

Kaackac

22.03.13 21:27

Ahojte, mám práci, kde musím dodržovat dress code, takže to řeším kostýmkama většinou, někdy šaty, ale sukni už jsem na sobě neměla hodně let. A to bych právě chtěla zmenit. Strašně sse mi líbí pouzdrové sukně, takže jsem si jednu koupila s tím, že ji budu do té práce nosit, ale vyskytly se 2 problémy.

  1. Nevím jaký vršek k té sukni. Sukně je ze slušného pevného materiálu, ale vždy jsem viděla jen kombinace s uplým tričkem, což mi nepříjde do práce OK. A košile co mám, nacpané v té sukni vypadají dost hrozně…

2)A taky nevím, jestli si poozdrové sukně vůbec mohu dovolit, jestli mi to nezmenšuje postavu… Bohužel nemám foto, ale měřím 168 cm, 60 kg a spodní lem sukně mi sahá tak 4 cm nad kolena. A ze zdravotních důvodů nemohu nosit podpatky vyšší než 6 cm.


Reklama

 

1.Zkusila bych pořídit si strech košili, vypadají dobře ;)

Z vlastní zkušenosti vím, že pouzdrové sukně a zakasané širší halenky nevypadají dobře, pokud není sukně do pasu. Tam by mohl být zakopaný pes. Nebo jde možná o to, že na to jen nejste zvyklá.

2. bez fotky se opravdu špatně radí, ale vzhledem k vašim mírám bych se toho nebála.

JedovatéHádě +4723/-1458

22.03.13 23:59

 

Bez fotky těžko říct, ale sama mám 165cm a pouzdrové sukně nosím ráda a nemám pocit, že by mě zmenšovaly. Spíš se mi zdá, že opticky prodlužují nohy, ale možná je to skutečně jen můj dojem.

Co se týče košile, osvědčily se mi body - mám tři v různých barvách a jiné už k pouzdrové sukni ani nenosím. Body košile by ale měla opravdu dobře sedět, takže pokud se pro ni rozhodnete, přeji pevné nervy a úspěšný lov, mně to trvalo docela dlouho…

dao +21/-3

23.03.13 11:34

 

Zkuste taky kratší svetřík přes sukni, hezky vypadají ty se širším pružným spodním lemem. Svetřík může být i propinací, s kulatým výstřihem.

dagur +4204/-831

23.03.13 23:04

 

Já si nemyslím, že musíte k pouzdrovce nosit pouze strečové věci na tělo. Pro představu mně se líbí i třeba toto:

paradigm +403/-64

25.03.13 12:53

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama