Pouzdrové šaty

LucijéKa

01.06.14 16:23

Dobrý den, mám takový problém. Sestra mého přítele se bude vdávat a já jsem měla vyhlídnuté šaty, které vypadaly asi takto: Byly dvoubarevné- vrchní část šatů od shora k pasu byla krajková a světle růžová a od pasu dolů tmavě modrá, navy. Šaty byly jednoduhé, vrchní část tuším měla jen menší výstřih a rukávy jen přes ramena. Sukně byla pouzdrová, délka nad kolena.

Chápu, že ten popis je dost na nic, ale já ty šaty mám v hlavě pořád, ale nemůžu si vzpomenout KDE jsem je tak mohla vidět. Navíc by se báječně hodily pro onu příležitost a zárověň vím, že bych je využila i v budoucnu… Takže pokud Vás napadne, kde by je mohly mít, tak Vám budu moc vděčná, to zoufalství z nedosažitelného cíle je čím dál větší :)


Reklama

 

Před jakou dobou jste si je vyhlédla? V Orsay mají na stránkách ve výprodeji tyto . Vím, že nejsou pouzdrové, ale materiálově a barevně odpovídají a v Orsay často mívají několik střihů ze stejné látky (našla jsem tam teď ještě pouzdrové celé z té růžové krajky), takže je klidně možné, že je měli a už vyprodali (případně, že jen nejsou na stránkách). Hodně štěstí při hledání.

Baara +388/-63

01.06.14 16:57

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama