Pouzdrové šaty

LucijéKa

01.06.14 16:23

Dobrý den, mám takový problém. Sestra mého přítele se bude vdávat a já jsem měla vyhlídnuté šaty, které vypadaly asi takto: Byly dvoubarevné- vrchní část šatů od shora k pasu byla krajková a světle růžová a od pasu dolů tmavě modrá, navy. Šaty byly jednoduhé, vrchní část tuším měla jen menší výstřih a rukávy jen přes ramena. Sukně byla pouzdrová, délka nad kolena.

Chápu, že ten popis je dost na nic, ale já ty šaty mám v hlavě pořád, ale nemůžu si vzpomenout KDE jsem je tak mohla vidět. Navíc by se báječně hodily pro onu příležitost a zárověň vím, že bych je využila i v budoucnu… Takže pokud Vás napadne, kde by je mohly mít, tak Vám budu moc vděčná, to zoufalství z nedosažitelného cíle je čím dál větší :)

 

Před jakou dobou jste si je vyhlédla? V Orsay mají na stránkách ve výprodeji tyto . Vím, že nejsou pouzdrové, ale materiálově a barevně odpovídají a v Orsay často mívají několik střihů ze stejné látky (našla jsem tam teď ještě pouzdrové celé z té růžové krajky), takže je klidně možné, že je měli a už vyprodali (případně, že jen nejsou na stránkách). Hodně štěstí při hledání.

Baara +388/-63

01.06.14 16:57

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Šaty pro Melanii Trumpovou

Svět napjatě očekával, jaké šaty si nová první dáma USA oblékne na... Celý článek

Poslední článek:
Chlupaté parky a vystrčené zadky. Které trendy z loňska se udrží?

Rok 2016 byl bezesporu rokem obrovských změn - ať už pozitivních,... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit