Přijímačky na VŠ

yocheved

26.05.16 15:05

Milé rádkyně, můj dotaz se tentokrát netýká oděvu, ale líčení. Příští týden dělám přijímačky na VŠ. Oblečení už mám vyřešené - jednoduché pouzdrové šaty s 3/4 rukávem, černé lakované baleriny (ze zdravotních důvodů nemůžu podpatky), punčochy samozřejmě :). Nevím si však rady s líčením, obvykle používám tmavé matné rtenky a tmavé laky, nevím však, jestli je to úplně nejvhodnější. Ano, vím, že hlavní je, co mam v hlave, ale přeci jen, chci dat najevo, že mi na tom záleží a umím se obléknout adekvátně situaci.
(hlásím se na FF UK ma estetiku, takže kolem mě je to samej modrej dred a různé výstřednosti :D).

Předem díky.


Reklama

 

Asi bych se být vámi trochu mírnila, ale zase podle mě není potřeba se s tím nějak moc stresovat, sama na FF UK chodím a pokud můžu soudit, není to tam tak moc vyhrocené (viz modré dredy :D). Hlásit se třeba na práva, asi by bylo záhodno to prožívat víc, ale tady, myslím si, stačí, když nebudete mít třeba vyloženě černou nebo tmavě fialovou rtěnku a neměl by to být žádný problém.

yocheved: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Alí Aziz +620/-135

26.05.16 16:04

 

Pokiaľ píšete test, tak tam nikto nebude riešiť, aké máte líčenie. Pokiaľ idete na ústny pohovor, tak si urobte nahé líčenie.

Kassasndra +953/-548

27.05.16 16:51

 

K písemné zkoušce je zcela jedno, co budete mít na sobě a jak budete vypadat. Budete součástí anonymního davu. K ústním bych řešila, zda jsem čistě a slušně oblečená a zda mne něco někde neškrtí a hotovo. Komisi zajímá, co máte v hlavě a ne na sobě, zvlášť na FF UK. Není to pracovní pohovor. Sama se musíte cítit dobře a soustředit se na to, o čem s těmi lidmi mluvíte a ne, jestli vám nepadají punčocháče.

Lynx +1176/-151

29.05.16 09:33

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek


Reklama