Propálený oblek:(

Meeshi

29.07.13 09:13

Zdravím vás,

mám velkou prosbu - přítel si cigaretou propálil kalhoty od tmavého obleku:(( Nahoře na stehně, kus od poklopce, cca 8 mm díra. Existuje nějaká možnost, jak to „opravit“…?? Slyšela jsem o scelování oděvů, ale nevím, jestli je to v tomhle případě reálné… Vím, že už to stejně nikdy nebude ono, ale ten oblek měl na sobě třikrát, takže bych vážně nerada, abychom ho museli vyhodit:((

Budu vděčná za jakoukoliv radu!

Díky,
M.

PS: ano, přítel je tele, nemá kouřit, vynadáno dostal řádně:)


Reklama

 

Zkuste to zcelování oděvů, viděla jsem výsledky a jsou překvapivě hodně dobré, pokud jste z Prahy, zkuste tedy krejčovství v ulici Victora Huga na Smíchově. Maximálně vám řeknou, že to nejde.

Moir +17898/-2748

29.07.13 09:53

 

Pokud máte zbytek látky, nechejte díru zcelit. Když je to dobře provedené, není to vůbec vidět, respektive najde to jen ten, kdo ví, kde a co má hledat. Ale záleži na materiálu, s čistým polyesterem ani tam mnoho nenadělají (a takový oblek zcela upřímně ani za nějakou nákladnější opravu nestojí). Pod zapnutým sakem by to i tak nemělo být vidět.

Bugatti +50017/-5446

30.07.13 12:27

 

Jakákoliv oprava bude vidět, pokud je oblek od nějaké renomované značky, je možné koupit nové kalhoty zvlášť (od jiných firem je vysoká pravděpodobnost, že neseženete identický materiál a střih a bude nápadné, že je každý kousek odjinud). A pokud je to oblek „za pár šupů“ (vím, že i ten nejlevnější je vlastně drahý) tak je nejrozumnější vyhodit ho a koupit nový.

solei +587/-543

29.07.13 09:18

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama