Půjčovny šatů - Praha

xtity

21.08.13 17:57

Krásné odpoledne,
o víkendu se chystám do Prahy porozhlédnout se po šatech na maturitní ples. Neporadili by jste, prosím, nějaké půjčovny nebo obchody. Ideální by byla adresa nebo odkaz na web. Chtěla bych jich proběhnout co nejvíce, tak pokud by byli poblíž sebe, bylo by to skvělé.
Předem děkuji :)


Reklama

 

Známá kdysi obešla s dcerou několik půjčoven a nakonec dceři koupila šaty v Cool boutique (nebyly zrovna moc drahé a byly vcelku hezké).

Jo, a cestou si možná kupte pravidla českého pravopisu, když už se maturita blíží.

MUDr.Lant +4312/-555

22.08.13 07:30

 

A nebylo by praktičtější nejdřív si je vyhledat na webu, prohlédnout nabídku a teprve potom je oběhnout fyzicky?? Na webu uvidíte celý sortiment, i ten, který v prodejně třeba právě nemají.

Jít je hledat, aniž máte přesnější představu je trochu… nepromyšlené..

http://lmgtfy.com/?…

Dadoo +128547/-24807

21.08.13 19:32

 

Já si nemyslím, že byste si měla vybrat první na internetu a pak vyrazit. A to z jednoho prostého důvodu a to z toho, že ne všechny šaty vypadají tak jak na fotce a ne všechny na internetu jsou. Ba naopak některé šaty mě vůbec na fotkách nezaujaly a ve skutečnosti byly krásné. Takže vyrazit a rozhodovat se na místě je myslím dobrá taktika. Já bych vyrazila na tour de půjčovny z jednoho konce Prahy na druhý - začít třeba na Chodově (půjčovna Kleinod ta je hodně velká) pokračovat přes 5.května, kde jsou asi 2-3 půjčovny (Nevěsta, Adina) a pak až na Plzeňskou, kde je taktéž v ulici min. 3 půjčovny (Agnes studio, Aurora, Venesis). Myslím, že v jedné z nich určitě vyberete ;)

TeaTereza +31932/-12273

22.08.13 10:35

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Kurková poprvé na pražském Fashion Weeku

Nejznámější česká supermodelka Karolína Kurková vůbec poprvé... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Roláky: 8 inspirací a jedno peklo

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Že rolák není nudný jsem ukázala v předchozím článku. Samotný rolák... Celý článek


Reklama