Půjčovny šatů - Praha

xtity

21.08.13 17:57

Krásné odpoledne,
o víkendu se chystám do Prahy porozhlédnout se po šatech na maturitní ples. Neporadili by jste, prosím, nějaké půjčovny nebo obchody. Ideální by byla adresa nebo odkaz na web. Chtěla bych jich proběhnout co nejvíce, tak pokud by byli poblíž sebe, bylo by to skvělé.
Předem děkuji :)

 

Známá kdysi obešla s dcerou několik půjčoven a nakonec dceři koupila šaty v Cool boutique (nebyly zrovna moc drahé a byly vcelku hezké).

Jo, a cestou si možná kupte pravidla českého pravopisu, když už se maturita blíží.

MUDr.Lant +4308/-554

22.08.13 07:30

 

A nebylo by praktičtější nejdřív si je vyhledat na webu, prohlédnout nabídku a teprve potom je oběhnout fyzicky?? Na webu uvidíte celý sortiment, i ten, který v prodejně třeba právě nemají.

Jít je hledat, aniž máte přesnější představu je trochu… nepromyšlené..

http://lmgtfy.com/?…

Dadoo +128436/-24773

21.08.13 19:32

 

Já si nemyslím, že byste si měla vybrat první na internetu a pak vyrazit. A to z jednoho prostého důvodu a to z toho, že ne všechny šaty vypadají tak jak na fotce a ne všechny na internetu jsou. Ba naopak některé šaty mě vůbec na fotkách nezaujaly a ve skutečnosti byly krásné. Takže vyrazit a rozhodovat se na místě je myslím dobrá taktika. Já bych vyrazila na tour de půjčovny z jednoho konce Prahy na druhý - začít třeba na Chodově (půjčovna Kleinod ta je hodně velká) pokračovat přes 5.května, kde jsou asi 2-3 půjčovny (Nevěsta, Adina) a pak až na Plzeňskou, kde je taktéž v ulici min. 3 půjčovny (Agnes studio, Aurora, Venesis). Myslím, že v jedné z nich určitě vyberete ;)

TeaTereza +31865/-12241

22.08.13 10:35

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Pozor na bambule v Zaře

Zřejmě letos nebude příliš studená zima, a tak se obejdeme bez... Celý článek

Poslední článek:
Boty do sychravého počasí: hadí vzory, krajky a špičaté polobotky

Při výběru bot svádíme věčnou válku. Chceme praktickou univerzální... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit