Punčochy ve spreji

Silvie.M

04.05.12 20:16

Dobrý večer, dámy.. :-)
Můžete mi prosím napsat své zkušenosti s punčochami ve spreji? Kde se dají koupit (kromě internetu) a jaká je cena? Fungují opravdu tak, jak to popisují..? Děkuji za odpovědi :-)


Reklama

 

Jednou jsem to zkoušela, ale koupila jsem si „levnou variantu“ (myslím, že v DM drogerii - jejich řada, nebo Schlecker čí Rossman), takže nedokážu posoudit, jak fungují ty dražší (drahé) spreje (viděla jsem je asi loni u Bati).

Nicméně moje zkušenost je, že je to v podstatě jen make-up . Nohy vypadají sice lépe (zakryje to drobné žilky nebo pupínky) a zdravě (jako jemné opálení - dle zvoleného odstínu), ale rozhodně to nevypadá jako pravé silonky - tedy tam, kde se vyžadují silonky, je to prakticky nepoužitelné (třeba v práci).

Víc se mi vyplatil samoopalovací sprej (také jsem koupila v DM, taktéž DM řada, příp. jiný síť drogerií, ale nejspíš to DM) - nohy vypadají zdravěji a zakryjí se trochu některé žilky, modřiny… a nemusí se to večer smývat a ráno zas stříkat. Ale opět to nevypadá jako silonky a nohy v tom nejsou tak „sjednocené“ jako v punčochách ve spreji.

V létě, když už musím mít silonky, tak nosím samodržící punčochy (a zřejmě si pořídím i podvazky - ty samodržící mě vždy zlobí/kloužou, což ale může být tím, že nemám zrovna ideální nohy na tento kus oblečení).

Indi_Anna +120/-14

05.05.12 00:11

 

Punčochy ve spreji jsem nezkoušela, takže můj příspěvek je trošku off topic, ale pokud jde o to, že potřebujete dodržet dress code a musíte v létě nosit punčochy, tak mohu z vlastní zkušenosti doporučit samodržící punčochy, ale je třeba koupit dražší kvalitní s širokou krajkou. Ty levnější alespoň mně sjížděly dolů a byly nepohodlné. Na léto se vyplatí pořídit si dlouhou sukni z lehkého materiálu bez rozparku a nosit pod to silonové podkolenky. Ale pozor na délku sukně, aby nevykukoval okraj podkolenek, když sedíte. Dress code musím dodržovat dost často a ne vždy se nacházím v místnosti s klimatizací a hlavně často nevím, do čeho jdu. Takto se dá docela dobře přežít horko a současně dodržet dresscode.

Bugatti +50017/-5446

05.05.12 08:03

 

Silonky ve spreji neznám (nebo jsem je nezkoušela), se samodržícími punčocháči mám ale hrozné zkušenosti. Ušla jsem 5 kroků a už se hrnuly, ušla jsem 10 kroků a už jsem měla silikonový pás u kolen. Asi někde dělám chybu. S podvazkami mám však taky problém. Neustále se mi ty punčochy z podvazků oddělávájí (má tam takový gumový oválek, na to se namotají punčochy a celé se to provlíkne nebo prorve kroužkem). Fakt nevím, čím to je. Je to podvazek z Lindexu, takže žádný luxus ale zase žádný šunt od Vietnamců. Takže já to řeším tak - sprej ne, samodržící ne, podvazek ne - zbývají tedy na mě klasické punčochové bombarďáky. Chjooo

Lenicka07 +947/-441

06.05.12 10:12

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama