Spojení puntíků a květů na šatech?

Zdenka.Ne

06.07.12 20:25

Co si myslíte o spojení puntíku (černý podklad, bílé puntíky) a k tomu drobné barevné květy. Bojím se, aby ta kombinace nebyla moc přeplácaná. Chtěla bych šaty, spodek puntík a přes prsa květiny. Hledala jsem nějaké obrázky, kde toto spojení je, a nic nenašla, tak jestli je to vůbec zvykem.


Reklama

 

Primárně mi tato kombinace nevadí, ale zrovna Vaše kombinace mi moc neoslovila…A pos­lední dobou je docela módní kombinovat vzory, tak bych se toho nebála.

Našla jsem pár kombinací, které se mi zdají přijatelné nebo dokonce zajímavé:  

Tohle se mi zdá jako nejlepší kombinace ( i díky puntíčkům na látce s květovaným vzorem): 

Tak snad Vás něco zaujme.

P.S. Obrázky berte pouze jako ilustraci kombinace těchto dvou vzorů. Vůbec jsem to nevybírala dle střihů.

KláraN +799/-234

06.07.12 20:55

 

Kombinace je to podle mě nešťastná kvůli tomu, že spolu dva vzorky nekorespondují barevně. Asi by to vypadalo jinak, kdyby podklad k puntíkům barevně korespondoval s některou barvou z kytičkového vzoru. Přesně jako je tomu u ukázky první sukně v příspěvku KláryN, to vypadá podle mě výborně :)

Ichy +592/-94

06.07.12 22:16

 

Nápad je to hezký a první možnost se mi docela líbí. Pokud tedy obě látky mají stejný - černý podklad. Lepší by ale bylo kdyby se ve vzorku květin opakovala ta bílá z puntíků, anebo kdyby puntíky byly v některé barvě z kytek. Druhá možnost se mi nelíbí. Blok květin je příliš jednolitý a s puntíky nekoresponduje.

Malina jahodová +2099/-486

06.07.12 22:47

 

Pokud to vypadá třeba takto (na sukni jsou knoflíčky, což bych tedy osobně nemusela, ale fotku ukazuji jen s ohledem na spojení květů a puntíků)

nebo takto (taky mi jde jen o puntíky a květy, ne doplňky)

tak se mi to líbí, dokonce už jsem se setkala i s kombinací puntíků a puntíků, a nevypadalo to špatně.

Zvykem to moc není, chce to cit pro kombinaci, nosí to spíš blogerky, na lidech na ulici to nevídám, ale proč ne? kdybych měla puntíkovou sukni, jdu do toho už dávno, ale zatím jsem nesehnala žádnou vhodnou.

Vaše kombinace ale nejsou ono, ta druhá se mi nelíbí vůbec, ta první je mnohem lepší, ale stejně mi přijde dost…tvrdá? nebo jako styl „desigual“, který osobně nemám pro přeplácanost ráda. hodně záleží na střihu šatů, pokud to mají např. být empírové s rukávky, z tahavé látky, tak to prosím vás nedělejte, něco podobného se nosilo za mého školního mládí a nevypadalo to vůbec dobře.

Jiná Realita +245811/-57442

06.07.12 20:41

 

Ze zásady nic proti nemám, na obrázcích, co už tu padly, to někdy vyppadá moc hezky (třeba šaty od KláryN), ale zrovna spojení, co ukazujete v záhlaví, se mi nelíbí. MOžná kdyby puntíky byly spíše tečky, nelíbí se mi, že ty pubtíky jsou větší, než nejmenší kvítky… Určitě to není peklo rovnou, ale chce to hodně citu.

firefly +5461/-786

06.07.12 21:51

 

ta vrchni kombinace by mi nevadila, kdyby byla cerna v kvetovanem vzoru stejne tmava, jako ta pod puntiky. s tou druhou mam problemy, protoze tam nevidim zadne pojitko mezi temi dvema vzory (u te prvni to byla aspon cerna). mela byste dodrzet pravidlo, ze by v obou vzorech mela byt alespon jedna shodna barva.

razorblade +33048/-14046

07.07.12 09:38

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

ERDEM uzavřel spolupráci s řetězcem H&M

Kolekce bude dostupná od 2. listopadu 2017. Erdem Moralioglu je... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Nezapomenutelné filmové kostýmy

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Ve slavných filmech vždy najdete také výjimečné šaty. Mezi ty... Celý článek


Reklama