retro šaty - co k tomu?

LucijéKa

13.05.13 21:32

Zdravím, poodařilo se mi sehnat tyhle šaty (kdysi jsem je měla půjčené na prodlouženou do tanečních)a přemýšlím, zda je vhodné je nosit třeba jen tak do města. Boty jsem myslela červené lodičky. Mám hodně podobné, jen není tak vysoká platforma. A nevím jestli navrch nějaké bílé sáčko nebo by šla i džínová bunda (není orvaná, vypadá hodně pěkně). A kabelka, jakou barvu?

Moc děkuju za rady ;)


Reklama

 

Jen tak do města klidně, proč ne! Akorát vysoké loďky teda nevím, to už asi bude moc. Zkuste červené botky na nižším klínku.

kayav +87175/-22731

13.05.13 22:17

 

Za mě i do města, když je trochu odlehčíte. Do města bych volila spíše botky na klínku a kabelku v barvě bot (žádné vaky, prosím). Do chladu bych přidala propínací svetřík, třeba černý. Rozhodně ne džínová bunda, to bude jak pěst na oko.
Na formálnější akce budou ty lodičky super, k tomu opět kabelka v barvě bot - nejlépe psaníčko a třeba sáčko. Pokud budete volit sako v barvě bot, tak si vezměte kabelku jiné barvy - už by to bylo moc a bývá těžké je sladit.
Jinak do práce si dovedu představit obě výše zmíněné varianty.

Sicilianwidow +6278/-1278

14.05.13 10:03

 

Já bych si k tomu dovedla představit klidně i tu džínovou bundu, byl by to takový zajímavý kontrast stylů. Ale chce to opravdu cit pro kombinování, zrovna s těmi červenými doplňky by to mohlo vypadat pěkně. Záleží, jakého výsledku chcete docílit, jestli něčeho všeobecně pěkného a přijatelného, nebo něčeho trochu nonkonformního, lehce extravagantního…

lindiste +2658/-695

14.05.13 12:06

 

Volila bych jakkoli barvené lodičky (sandály) na nižším klínku či podpatku. K černé a bílé můžete opravdu vzít všechny barvy. Kabelku ideálně v barvě bot, případně černou nebo bílou spíš menší a do ruky. Na chladnější večer propínací svetřík případně sáčko - barevně ladit s botami nebo šaty. A určitě bych je v létě nosila jen tak do města, ale hodí se i na večer.

Zuzík.praha +13/-11

14.05.13 13:33

 

No za mě jen tak do města ne, ale třeba večer do vinárny/restaurace, proč ne… Lodičky klidně, kabelka v barvě bot, popříp.černá/bílá… Ale za mě džínová bunda ne, já bych k tomu viděla sáčko ( super by bylo v barvě těch bot)… http://www.polyvore.com/cgi/set?…

BarunkaN +483/-174

13.05.13 22:01

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Šaty z H&M pomáhají čistit pláže od odpadků

Už delší dobu se snaží H&M posilovat svůj společenský kredit... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Nadpřirozené schopnosti módních blogerek

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Všimli jste si, že se i ty nejlepší blogerky podepisují na fotkách... Celý článek


Reklama