S čím kombinovat ,,společenskou" vestu

Edaihi

09.09.14 20:05

Ahoj, prosím o radu. Koupila jsem si v sekáči vestu, vždy se mi líbilo jak se kombinovaly třeba s tričkem. Otázka je,jestli tak jak to mám nakombinované já, je to nositelné? Je to šedá vesta, tenký růžový proužek, sedí výborně. Myslíte,že takhle ok, nebo je lepší volba. Díky

PS: V módě jsem začátečník, tak budu ráda za každou radu. :)


Reklama

 

Volila bych, když už, tak bílé tričko. Tohle se mi moc nelíbí, osobně bych ji využila k tomu, k čemu je přímo předurčená: bílá košile, blůza, tmavé úzké kalhoty, zkrátka pánský styl, doplnit kloboukem a vysokými podpatky, ať nevypadáte, že jste si ji půjčila u přítele ve skříni.

aailyyn +7984/-1727

09.09.14 20:17

 

Tak jak jste tu vestu zkombinovala Vy, tak jste jí vlastně zabila. Jak píše aailyyn, bílá blůza, či košile atd. a jste naprosto v pohodě. Takto to ztrácí šmrnc.

Drako +49/-52

09.09.14 20:41

 

Nie, nie, prosím, s tričkom ani rolákom nie, nech je to akejkoľvek farby. Evokuje mi to nerozhodnú školáčku. Vesta je pekná a dobre sedí, ale takýto kus oblečenia vyslovene volá po blúzke či košeli.

Dixie Sunday +3904/-1429

10.09.14 07:09

 

Taky mám takovou a nosím ji s košilí ke zkouškám. Občas ji vytáhnu i s tím rolákem (ačkoliv mám trochu elegantnější model než vy na obrázku), ale to obvykle jen, když mám náladu na něco trochu víc v anglickém/ox­fordském/prep­py/nevím, jak přesně to nazvat stylu (+ oxfordky, sáčko atd.). Je pravda, že pokud si vezmete rolák/tričko, tu vestu, džínsy a kecky, pak to jako nerozhodná školačka vypadat bude. Jestli chcete rolák, dolaďte to, ať to vypadá jako záměr, ne jako že jste nic lepšího pod vestu nesehnala. Pak to bude fungovat :) S tričkem bych to nenosila vůbec, přijde mi, že to se bije v každé kombinaci. Mívala jsem kamarádku, která pod to nosila bílé tričko s krátkým rukávem, k tomu vyšisované džíny do zvonu, barevné kecky se slupkovitou podrážkou a kožené náramky. Bylo to tak divně hybridní, že si to pamatuji do teď, vždycky to vypadalo, že tu vestu k tomu má omylem…

andiedvorakova +8735/-1219

10.09.14 14:09

 

Mám doma úplně stejnou vestu a nosím ji ráda. Ovšem nosím ji jak už bylo psáno výše - s košilí. Ať už bílou nebo klidně lehce růžovou, hezky pak ladí ten proužek. Převážně k tomu je třeba košile s dlouhým rukávem, ale na někom jsem viděla i s krátkým a nevypadalo to zle.

Lightshadow +21369/-7242

10.09.14 07:58

 

Vesta Vám sedne skutečně pěkně a sluší Vám, ale jak píší ostatní: chce to košili nebo halenku a nejlépe bílou.

Jirkátor +16084/-4090

11.09.14 06:43

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama